משפחת גדות נופשת בסטייל

לאחר שהסרט "וונדר וומן" בכיכובה גרף יותר מ-700 מיליון דולר ברחבי העולם, האיט גירל החדשה של הוליווד יכולה להנות מחופשה נטולת דאגות

לאחר שגל גדות כבשה את העולם בסערה עם להיט הקיץ "וונדר וומן" בכיכובה (שכבר גרף מעל 700 מיליון דולר), זה היה עניין של זמן עד שתהפוך ליקירת הפפראצי. האיט גירל החדשה של הוליווד נלכדה במצלמה עם בעלה ירון ורסנו ובנותיהם, אלמה והתינוקת מאיה. בניגוד למפורסמות אחרות, המקפידות להיראות טיפ טופ בכל רגע נתון (מי אמר ויקטוריה בקהאם?), גדות מבססת לעצמה מעמד של בחורה מגה קולית המסתפקת בטי שרט דהוי וג'ינס בכל הזדמנות.

אתרי האופנה מהללים את הסטייל הלא מתאמץ של גדות, המתאים לאישיותה הנינוחה ולעובדה שהיא לא עושה ביג דיל ממותגים ואיפור בחיי היומיום. זה מחזה מרענן מאחר ואנחנו רגילים לראות סלבריטאיות שלא יוצאות מהבית בלי עקבים, פן בשיער ומאפר צמוד. זה הקסם הנדיר בגדות, שנראית כמו בת השכן, למרות שהיא יכולה להרשות לעצמה לרכוש כל פריט יקר שבא לה. גם לא מופרך להניח שמעצבים רבים פונים אליה כדי שתצא בעיצוביהם לרחוב אך נתקלים בלא מעט סירובים.

מה שכן, ניכר שהיא מנסה קצת להימלט מאור הזרקורים והפלאשים בעזרת כובעים ומשקפי שמש. ללא הצלחה, יש לציין, מאחר והצלמים כבר למדו לזהות אותה מקילומטר.

 

גדות בג'ינסים

גדות ומטוס

גדות בג'ינס