מנחי האירווזיון 2019 בתצלום קבוצתי ראשון

עד שנראה את מנחי האירוויזיון 2019 על המסך הקטן, קבלו יפה את בר רפאלי, ארז טל, אסי עזר ולוסי איוב שהצטלמו לפריים קבוצתי ראשון ביחד

אמנם משדר האירוויזיון 2019 עוד רחוק מאיתנו ואנחנו עדיין מתענגים על הזכייה של נטע ברזילי אבל המנחים, שנבחרו בקפידה ולאחר אודישנים מפרכים, עובדים קשה בחזרות לקראת האירוע הטלוויזיוני החגיגי. ארז טל, בר רפאלי, אסי עזר ולוסי איוב הם הפרצופים שיראו עשרות מיליוני בני אדם על המסך שלהם ותהיו בטוחים שהם יעשו הכל כדי שיזכרו אותם לטובה. השבוע העלו עזר ורפאלי לחשבון האינסטגרם שלהם תמונה קבוצתית ראשונה. רבים התייחסו לעובדה שלמרות הסכסוך המתמשך בין עזר לרפאלי, אף צד לא חתך את השני החוצה מהתמונה.

ארבעת המנחים הנבחרים נראים נינוחים מאוד ומוכנים לשעות הרבות שיאלצו להשקיע כדי שלא יהיו פאדיחות בזמן אמת. לקח הרבה זמן להחליט לגבי זהות המנחים המתאימים ביותר למשדר מורכב שכזה ועד כה התקבלו תגובות מכל הסוגים לגבי הליהוק. היו כאלה שהרגישו שבתאגיד הלכו על תמהיל קלישאתי-ייצוגי של היפה, החנון, הגיי והערביה, כאילו היה זה הסלון של דן שילון.

אסי עזר, בר רפאלי, ארז טל ולוסי איוב צילום אינסטגרם

גולשים אחרים הרגישו שהדוגמנית ואשת העסקים בר רפאלי, שמעליה מרחף ענן של תסכוכת עם מס הכנסה שעלול להסתיים בכתב אישום, לא תוכל לייצג את ישראל בכבוד וכי יכלו לבחור סלבריטאית נוצצת אחרת ששולטת באנגלית. רבים בירכו את בחירתו של ארז טל, שועל ותיק על המסך ואחרים שמחו על הליהוק של איוב, שהיא פנים חדשות ומרעננות  בתעשיה (למרות שהנחתה בכאן את "מועדון תרבות" באנמיות וניכר היה חוסר הניסיון שלה בהגשה). נותר לחכות ליום הגדול ועד אז, לאחל לארבעתם הצלחה. הם יצטרכו אותו.