מלניה טראמפ לוהטת בשמלה אדומה

הגברת הראשונה ממשיכה להתלבש בשיא הסטייל, רק לא ברור למה בעלה מעורר השערוריות, דונלד טראמפ, לא רוצה להחזיק לה את היד ליותר מדי זמן בציבור. אולי הוא חרד שיראה רומנטיקן, רגיש ועדין. אל דאגה, זה לא יקרה

טקס ההשבעה של דונלד טראמפ, נשיא ארצות הברית החדש והנמרץ, גרם למיליוני בני אדם ברחבי העולם לרכל בעיקר על הופעתה האלגנטית של אשתו מלניה, שהפגיזה שמלת תכלת בהשראת ג'קי קנדי. לאור תשומת הלב המטורפת שהיא זכתה לה, באותו אירוע היסטורי, היה ברור לה שכל לבוש שלה יזכה לדיונים אינסופיים באתרי האופנה, הבידור והפוליטיקה בכל רחבי העולם.

אם יש משהו חיובי בעובדה שטראמפ נבחר לנשיא, זה מצעד ההופעות המהממות הצפויות לנו ב-4 השנים הקרובות. והנה, הטראמפית כבר עלתה לכותרות עם שמלה שיקית בצבע אדום ולא לגמרי ברור מי עיצב אותה אבל ניתן למצוא אחת ממש דומה, מבית האופנה ג'יבנשי שעלתה כ-2000 דולר. משימה לא פשוטה תהיה לה להתלבש כל פעם בצניעות ולא לחרוג למחירים של הוט קוטור. המסר תמיד יהיה להיראות כמישהי שאינה מנותקת מהעם ולא כמו אימלדה מרכוס הגרידית שלא ידעה שובע.

מלאניה וטראמפ

בתמונות כאן, ניתן לראות את הגברת הראשונה, ברגע שירדה מהמטוס בפאלם ביץ' וצעדה יד ביד עם טראמפ לעבר הקהל המריע. השניים נראו כמי שיצאו מאיזה סרט פעולה אמריקאי אבל תוך כמה שניות הנשיא הפיל את ידה, כדי למחוא כפיים וכאשר היא מנסה לתפוס שוב בידו, הוא התנער מהרעיון ושמר את ידיו לעצמו.

מלאניה טראמפ מחזיקה יד

לא ברור למה קשה לו להיאחז בכף ידה, בניגוד לברק אובמה שתמיד מפגין את הערכתו לאשתו מישל. אולי הוא חושש שהמחווה הקטנה תגרום לו להיראות כרומנטיקן מעודן ורגיש מדי. או שמדובר בזן מיוחד של נכה רגשית באירועים פומביים. אבל מה זה חשוב לנו, מפגני האהבה של הנשיא ואשתו. שישוטט איך שנוח לו.

מלאניה טראמפ באדום

לפחות מלאניה לא מאכזבת ונראית מקסימה כהרגלה, בשמלת המיני ארוכת השרוולים. מה שאהבתי זה שהיא בחרה נעלי בלרינה שטוחות ולא התאמצה לצעוד על עקבים. טראמפ בהחלט יכולה להרגיש בנוח ולשדר שבשביל יפה, באמת שלא צריך לסבול א לה ויקטוריה בקהאם. אז קבלו יפה את האשה באדום. אם היקום קורס לתוך עצמו, לפחות זה יהיה בסטייל.

אולי עוד יעניין אותך לקרוא:

מלניה טראמפ – אייקון האופנה החדש של אמריקה

מלניה טראמפ עושה ג'קי קנדי בטקס ההשבעה

מלניה טראמפ לבשה שמלה שעוררה זעם גדול

מלאניה טראמפ בשמלה אדומה