מכתב פתוח למייגן מרקל

בזמן האחרון נדמה שמעמדה של הדוכסית מסאסקס הולך ומתדרדר מרגע לרגע, אבל לא הכל אבוד! מייגן מרקל עוד יכולה להפוך לדיאנה 2 אם היא רק תעזוב הכל ותקרא את המכתב לפניכם

דיר מייגן,

את לא מכירה אותי, אבל אלפי הקילומטרים שגמעתי על ההליכון תוך צפיה ב-Suites קרבו את דמותך לליבי ומאז אני צורכת בשקיקה כל פיסת אינפורמציה אודותייך שנזרקת לחלל האוויר. אני מוכרחה להודות, שהמהפך בתדמיתך הציבורית מדיר שינה מעיניי. העובדה שאת כבר לא המאמי הלאומית היכתה אותי בהלם. אחותי, הייתכן שנסיכותך היא על זמן שאול?

מייגן gorgeous, איך נתת לעניינים להתדרדר כך? בינינו, יכולת להשתדל יותר. מה כבר רצו ממך? לא התבקשת להתגייר רחמנא או לנשק תינוקות עם נזלת לצלן, כולה נדרשת להיות קצת יותר מלכותית. וינדזור, you know, זאת לא דירה בדמי מפתח. היום את אומנם נסיכה בארמון, אבל מחר את יכולה להפוך לתמונה בטינדר, אז אנא מהרי והתעשתי. דעת קהל דומה לסליים. את יכולה לעצב אותה כרצונך ובדרכך לכן במקום לעבוד בבחירת תיקי מעצבים מגוחכים השקיעי את הזמן בלנהל את התדמית שלך.

קייט מידלטון ומייגן מרקל Photo by Stephen Pond/Getty Images

קחי למשל, את עניין הכובע שתפס כותרות. למה on earth סירבת לחבוש כובע בטקס חנוכת הגשר? גם אם כובע עושה קצת פלאטש לא חינני זאת לא סיבה למרוד. אין לי ספק שהספרית שלך הייתה במרחק נגיעה אז למה לעשות עניין? לא שמעת שברומא מתנהגים כרומאים? ומה הבעיה עם גרביונים? היי אסירת תודה שאת כבר לא צריכה לנסוע ברכבת ודאגי שיהיה לך תמיד זוג נוסף אותו תוכלי להסתיר בכיס הפנימי בחליפה של הארי.

ומה הסיפור עם הוואטספים, מה דחוף לסמס ב-5 לפנות בוקר?! אם את חייבת להוציא קיטור על הצוות הוציאי אבל ברגוע, כתבי את ההודעה ומחקי. חייבת לשגר? שגרי לעצמך כי ב-9AM אולי כבר תחשבי אחרת. ובעניין הלק – מה את בדיוק מנסה להוכיח, ששחור זה יפה? וכל בגדי המעצבים האלה? תערבבי אותם קצת עם H&M ו-COS , תמצאי לך כמה מעצבות מחמד, כמו שעושות קייטוש ומישל. זה עבד בשבילן, למה שלא יעבוד גם בשבילך?

 (Photo by Chris Jackson/Getty Images) קייט מידלטון מייגן מרקל

מייגנל׳ה, נסי להבין. הציבור ברחובות רוצה רגש. הוא כבר הבין ששיחקת אותה ביג טיים ועכשיו הוא מחפש שתגדלי בתוך התפקיד או שתישברי לתוכו. אין באמצע! להשתתף בטקס אופנה זה נחמד ולחנוך גשר עם סבתא אליזבת' זה חביב אבל מה עם קצת דמעות? חסר מקומות עצובים בעולם? סוריה למשל,  תמונה אחת עם פליטה בשיער לא חפוף ותוך שעות את me too של דיאנה.

והנה עוד כמה הצעות שיחזירו אליך את אהבת הקהל: ריצה בריג'נט פארק מיד אחרי הלידה בטייץ' שלא יוכל להסתיר שגם את מהמשמינות. מייגן כפרה, זה יביא לך מיליוני עוקבים באינסטגרם וגם קמפיין מ"לולו למון" שאת הכנסותיו תוכלי לתרום למלחמה בסרטן השד. ויש עוד אופציות כמו למשל לקפוץ לבית הכנסת השכונתי בפורים ולהצטלם כשאת מסובבת רעשן בזמן קריאת המגילה. תוך דקות את הופכת ליקירת המגזר. חיבוק ראשון לתינוק נטוש במחלקת יולדות זאת גם אופציה, רק לכתוב את כאן זה מורידה לי דמעה.

מייגן מרקל ןקואלה צילוםy Dominic Lipinski - Pool/Getty Images

ויש את האירועים על הדרך, שופטת אורחת לצד סיימון קאוול ב-X FACTOR , ביקור לילי בחנות ספרים אפלולית בנוטינג היל. תמונה אחת שלך מריחה דף של ספר וכל הציבור מבין שאת לא רק יפה. חשבת פעם לצאת ולאסוף בקבוקים זרוקים בפארק עם ילדי גן מעורב? אין יותר ירוק מזה.

בקיצור יקרה, אל תחכי שהעניינים יתדרדרו וייצרו נבואות שיגשימו את עצמן. את ממש לא רוצה להיות הנסיכה השנואה, אל תנסי להתחרות בקייט. יש מקום לשתיכן, הממלכה גדולה מספיק. הזמיני אותה לחופשת נשים בסיישל כשוויליאם והארי נשארים בארמון להחליף חיתולים. תראי איך זה עובד יפה לגל גדות, רותם סלע והחבורה העליזה במלדיביים. כל הרשתות מפוצצות בחופשה הזאת וכולם יודעים שהם בסטיז. שיהיה לך בהצלחה נסיכה ואם את צריכה עוד עצות אני פה במגדלי בסר בבני ברק. ארמון, כבר אמרנו?

גילוי נאות: לכותבת אין מושג בפרוטוקולים של בתי מלוכה אבל בתקשורת היא קצת מבינה.

** הכותבת, אירינה שלמור, היא מנהלת משרד יחסי הציבור שלמור תקשורת