מי לא תוזמן לחתונה של הנסיך הארי ומייגן?

במאי 2018 ינשאו הנסיך הארי וארוסתו, מייגן מרקל לצד בני משפחה וחברים אוהבים בלבד. מי לא תופיע? אחת הבחורות שהיו הכי קרובות ליורש העצר הבריטי

חתונה אמורה להיות אחד האירועים המאושרים בחיי כל זוג וכנראה שהדבר האחרון שהנסיך הארי וארוסתו, מייגן מרקל, משתוקקים לו זה להיתקל במועדון האקסיות של הארי. יותר נכון, באקסית אחת ספציפית. השניים, שעמלים בימים אלה על רשימת המוזמנים לחתונת השנה שתיערך במאי, עוברים על כל השמות במטרה להחליט מי יוזמן ומי לא. לא מדובר במשימה פשוטה, כי בכל זאת, הנסיך ומרקל הכירו לא מעט אנשים במהלך חייהם אבל אם להסתמך על הדיווחים בבירת התה, לאקסית אחת של הארי אין סיכוי להיות מוזמנת: קרסידה בונאס.
לנסיך היו שתי אקסיות משמעותיות בעברו, צ'לסי דייבי (מ-2004 עד 2011) ובונאס (מ-2012 עד 2014) אך הוא נותר בקשר חברי רק עם דייבי, שהייתה ממש הקולג' סוויט הארט שלו. "לא נופתע אם היא תופיע עם דייט לחתונה", סיפר מקור לתקשורת. "הם שמרו על קשר, עד היום. היא הייתה אחת הראשונות לאחל לו מזל טוב ברגע שנודע לה על אירוסיו למייגן אך עם קרסידה הוא לא נשאר בכלל בקשר". למרקל אין בעיה שדייבי תופיע אך היא תוותר על התענוג לראות את בונאס מככבת בחתונה שלהם.

הנסיך הארי וארוסתו Chris Jackson/Getty Images

חתונת השנה תתקיים ב-29 למאי והיא צפוייה לעורר באזז בינלאומי אדיר, כאשר הספלוקציות מי תעצב את שמלת הכלה של מרקל, בעיצומן (ולא, ענבל דרור לא תעצב אותה). בכל הנוגע לתפקידה של קייט מידלטון באירוע, כבר פורסם שהיא לא תככב כשושבינה מאחר והיא תהיה בהריון מתקדם והזוג העדיף להקל עליה מבחינת העומס. מה גם, מרקל בטח לא רצתה שמידלטון תגנוב פוקוס ממנה, כפי שפיפה מידלטון עשתה לאחותה הגדולה ביום החתונה שלה.

chelsey_634

"שני הצדדים רוצים שהחתונה תיראה כרצונם", סיפר מקור המקורב לזוג. "למרות שהחתונה תהיה כפופה למסורת ולמשאלות ליבם של המבוגרים, יום החתונה של מייגן והארי תוקדש להם ולרצונות שלהם. יהיו כמה הפתעות בטוח. אל תצפו לחתונה ענקית מבחינה מספרית. הם רוצים שיהיו שם בני משפחה וחברים קרובים בלבד". קשה לדמיין חתונה שתתעלה על זאת שנערכה למידלטון והנסיך ויליאם  בזמנו או אם נלך רחוק יותר, לזו של הנסיכה דיאנה והנסיך צ'רלס שריתקה למסך שליש מאוכלוסיית העולם!
הנסיך הארי ובונאס צילום: Shaun Botterill/Getty Images
מבחינות רבות, לחתונה של מרקל והארי יש משמעות רבה מאחר והיא שוברת מסורת עתיקת יומין בבית המלוכה הבריטי. גם דיאנה וגם מידלטון נולדו למשפחות בריטיות אמידות אך מרקל היא אמריקאית, גרושה וחסרת כל ייחוס (ולהיות שחקנית בסדרה מצליחה לא נחשב). מרקל תעשה היסטוריה ביום החתונה ועובדה זאת תמשוך צופים רבים שלא היו מתעניינים בעלילות בית המלוכה בנסיבות אחרות. מי שיהיה נחמד לראות בחתונה זה גבריאל מאכט (הארווי ספקטר), מהסדרה "Suits". רק בשבילו שווה לעקוב אחר כל האירוע הזה.