מילה קוניס ברבור שחור

השחקנית מילה קוניס נראתה פשוט נפלא על השטיח האדום בטקס פרסים יוקרתי שנערך באל.איי. אנחנו בעיקר חושבות שמגיע לה פרס על הנעליים

בטקס "People's Choice Awards" האחרון שהתקיים בתחילת השבוע, בלטה על השטיח האדום בקליפורניה השחקנית מילה קוניס שזכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר על תפקידה בקומדיה "המרגל שזרק אותי". בדרך כלל קוניס מתלבשת די מוזנח ביום יום ולכן היא הפתיעה רבים כהציגה טעם אנין ואלגנטי בשמלה שחורה קלאסית ונקיה של המעצב האוסטרלי אלכס פרי, שיכולה להיות שלכם עבור 870 דולר. בקטנה, מה שנקרא.

מילה קוניס צילום  Gregg DeGuire/Getty Images

את הלוק המושלם היא שדרגה עם עגילים ארוכים והשוס: נעלי עקבים מהפנטות של כריסטיאן לובוטין. תקלטו איך הן מקושטות כמו תכשיט, אלוהים, כמה שהיינו רוצות אותן בארון. קוניס בהחחלט נראתה בערב המתוקשר ענוגה כפי שכוכבת הוליוודית אמורה להיראות. יופיה בלט למרחקים, לא מעט הודות לאיפור טבעי עם דגש על העיניים הירוקות והגדולות שלה.

הלוק הזה הוא אמנם פשוט אבל הוא אחד החזקים שלה אי פעם וכמו שקוקו שאנל קבעה, כל אישה זקוקה לשמלה שחורה וקטנה בחיים, השמלה הזאת אף פעם לא תצא מהאופנה ולא משנה שמלות שחורות יהיו לנו, תמיד נמצא מקום לעוד אחת. במיוחד אם היא תהיה כמו זו שלבשה קוניס.

מילה קוניס צילום  Gregg DeGuire/Getty Images

מילה קוניס צילום  Gregg DeGuire/Getty Images

נעליים מילה קוניס צילום  Gregg DeGuire/Getty Images