"מייגן ריחמה על קייט שנאלצה להצטלם דקה אחרי הלידה"

הדוכסית מסאסקסס תשחרר תמונה ראשונה של התינוק בתנאים שלה ומקור מקורב חשף שהיא ריחמה על קייט מידלטון שנאלצה לעמוד מאופרת על עקבים ביציאה מבית החולים לינדו

לא ידוע אם מייגן מרקל ילדה כבר או לא, מאחר והארי והיא ירדו למחתרת ושומרים על חשאיות כאילו היו שני אזרחים פרטיים ולא נציגים של בית המלוכה המתוקשר בעולם. יכול להיות שבדקות אלו מייגן כבר מתאוששת עם היורש או היורשת בביתם המשופץ בפרוגמור ומתכננים את הפוסט לדף האינסטגרם שלהם. בימים האחרונים הבריטים נמצאים בערפל, כועסים על הזוג שמידר אותם מעדכונים שוטפים ובעיקר מפריחים ספקולציות לאוויר.
מקור מקורב למרקל טוען שהיא "ריחמה על קייט שנאלצה להצטלם באיפור, שיער ועקבים סמוך ללידה" על המדרגות מחוץ לבית חולים לינדו. מרקל הבהירה היטב לסביבתה הקרובה שהיא לא תלך בדרכי קייט או הנסיכה המנוחה דיאנה. מרקל, שתמיד רוצה לשלוט בנרטיב ולעשות דברים "בדרכה" ולא לפי המסורת הבריטית, עוררה סערה כשהפכה את עצמה לאדם פרטי ששואף לפרטיות מאחר ובכל דבר שעשתה עד כה דאגה שיהיו צלמים. מרקל והנסיך הארי יעלו תמונות בזמן שהם יחליטו ובכך יוכלו לשלוט בפריים על כל פרטיו.

מייגן והארי ביחד ותינוק  Chris Jackson - Pool/Getty Images

הרבה נכתב על הטקס החגיגי, של הצגת הצאצא המלכותי בפני עדר הצלמים, דקה אחרי הלידה, כאילו האמא הטריה יצאה ממגזין אופנה ולא מחדר לידה. נשים רבות כינו אותה "וונדר וומן" ואחרות יצאו נגד המסורת בה הדוכסית מקיימברידג' עמדה אחרי כל אחת מהלידות מתוקתקת להפליא. הן הרגישו שהוצג בפניהן סטנדררט לא אנושי, לא הגיוני ותובעני מדי עבור רוב הנשים שהדבר היחיד שהן רוצות לעשות אחרי הלידה הוא לישון.

קייט מידלטון, הנסיך ויליאם והתינוק החדש (Gareth Cattermole/Gareth Cattermole/Getty Images)

יש סיכוי שהדבר האחד חיובי שעושה בימים אלה מרקל הוא לסרב לשתף פעולה עם המסורת הספציפית הזו. זכותה לא לשאוף לסשן תמונות תקריב שלה ושל הבייבי אחרי חוויה כה מטלטלת ומתישה. גם אין לה מה לרחם על מידלטון כי הדוכסית מקיימברידג' לא הסגירה שהיא סבלה מכך. הן נשים שונות, בעמדות שונות ולרחם זה לבוא מתחושת עליונות. אילו מידלטון רצתה, היא הייתה יכולה לפעול בדיוק כמו מרקל אבל היא והנסיך ויליאם חשים שהם "חייבים" דין וחשבון למשלמי המיסים שממנים את אורח חייהם. מאז ומעולם השניים העניקו הצצה לתוך הרגעים השמחים של חייהם מבלי לקטר או לנסות לשנות או לדרוש שיניחו להם.
נשים לא צריכות להיות מושפעות מאחרות. שכל אחת תפעל כראות עיניה. מייגן או קייט לא אמורות להיות הסנדרט של אף אחת. לכל אחת תהיה חוויה אישית שונה. רצוי שכל אחת תתעסק בעצמה ופחות באחרות. זה הרבה יותר בריא.