מייגן מרקל רוצה ללדת בבית

הדוכסית, שאמורה ללדת בכל יום עכשיו, רוצה שזה יקרה בבית, כפי שעשתה המלכה אליזבת' ולא בבית החולים. לאחרונה דווח כי מייגן מוותרת על שירותיהם של טובי הרופאים מטעם בית המלוכה

מייגן מרקל שוב שוברת מסורת, לפחות את זו שהנחילה קייט מידלטון בשלושת הלידות שלה (ג'ורג', שרלוט ולואי) ומעדיפה ללדת בביתה, בבית פגורמור (בהשראת המלכה אליזבת') ולא בבית החולים לינדו. לא בטוח כי כך יהיה והנסיך הארי ומרקל עדיין מתלבטים. כבר שבוע שעבר דווח כי מרקל גם מעדיפה לבנות צוות רפואי משלה, כשאישה עומדת בראשו ומוותרת על שירותיהם של טובי הרופאים מטעם בית המלוכה. רבים הרימו גבה על בחירה זו, גם כי היא נושקת לגיל ארבעים ומומלץ לה לפעול בזהירות רבה.
ההחלטה של מרקל עוררה הרבה אמוציות בקרב בריטים רבים שחשים שהיא תעשה הכל כדי להיות שונה ומיוחדת וכי היא פשוט חייבת בכל הזדמנות לשבור פרוטוקול ולעשות דברים "בדרך שלה". גולשים רבים אף העלו תיאוריות קונספירציה שמרקל בכלל לא בהריון ושבעצם, יש בכלל פונדדקאית אותה היא מנסה להסתיר מכולם. הסקפטיים הסיקו כך כבר בחודשי ההריון הראשונים אך ה"דיילי מייל" הבריטי הקדיש לכך כתבה רק עכשיו.

הנסיך ומייגן מרקל צילום צילום Darrian Traynor/Getty Images

 לדעת חובבי הקונספירציה, במהלך כל ההריון מרקל עשתה הכל בשביל תשומת לב ושלוותר על צוות רפואי מצוין ולבחור ללדת הרחק מאור הזרקורים לא מאפיין את מי שרוצה את 25 דקות התהילה הגלובאלית שלה, כאשר צלמים מכל העולם יצלמו אותה ואת הבייבי על המדרגות כאילו הייתה דיאנה או קייט. כמו כן, גולשים רבים ניתחו את גודל הבטן לאורך החודשים, כשהיא פעם גדולה ופעם קטנה מהיום לפני כן, והאופן בו היא יכלה לבצע תנוחות מסוימות על עקבים בחודשי ההריון המתקדמים.

מייגן מרקל והמלכה אליזבת צילום: Jeff J Mitchell/Getty Images

הארי ומייגן כבר עברו להתגורר בבית פרוגמור, לאחר שהסתיימו השיפוצים הרבים שעלו הון ונמשכו מספר חודשים. פורסם שהשניים מתכוונים לגדל את הפירות והירקות שלהם בגינה ובגדול, נראה כי הם מתכננים חיים פסטורליים שלווים בחיק משפחתם. מצד אחד הם משדרים שהם רוצים את פרטיותם בכל מחיר ומצד שני, הם מיהרו לפתוח חשבון אינסטגרם משותף, בו ישתפו את התמונות והסיפורים המועדפים עליהם מפעילותם ויהיו חשופים לטרולים רבים.
בימים אלה העם הבריטי מחכה בקוצר רוח לראות אם מדובר בבן או בבת וסביר להניח שאחרי הלידה השניים יזכו לפופולאריות רבה אבל אחר כך הבריטים יחזרו לבקר ולשפוט כל צעד שלהם. בכל זאת, מסורת זה מסורת.