מייגן מרקל והנסיך הארי מאוהבים עד השמיים

אם טרם נמאסו עליכם, הנה שוב הנסיך הארי ואהובתו, מייגן מרקל, מחזיקים ידיים וצוחקים בטירוף כאילו אין מחר. אנחנו בעיקר זוממות על החצאית שלה

טוב, מזמן לא ראינו את צמד החמד הנסיך הארי ומייגן מרקל (24 שעות?) והנה הזוג המסוקר בעולם מופיע בסאסקס (שניהם הדוכס והדוכסית של האזור), כאשר ביקרו בין היתר בפארק הטכנולוגי-דיגיטלי ובאוניברסיטה להנדסה ועל הדרך עשו כמה מעשי צדקה והצטלמו עם ילדים מתוקים. מרקל, כהרגלה, הפציעה בשיק אלגנטי ובטוטאל לוק ירוק זית שמחמיא לה מאוד.

מרקל שוב אימצה את הקוקו המרושל, שהפך לסימן היכר שלה ובחרה לאירוע מעיל קרם של ארמני, חצאית עור מהממת של הוגו בוס (£369), חולצת משי (£69) מהמותג"Other Stories" והיא גנבה את ההצגה עם תיק קסום של גבריאלה הרסט (£1695) ונעלי עקבים בגוון ניוד. ללא ספק, מדובר בהופעה פרקטית, סקסית אך מאופקת ואנחנו פה זוממות על החצאית הזאת, שתהיה מושלמת לעונת הסתיו והחורף.

הנסיך הארי ומרקל נראו מאוד מאוהבים ובמצב רוח מרומם במיוחד. הם לא הפסיקו להחזיק ידיים ולצחקק כמו טינאייג'רים נלהבים ונראה כי הזוגיות שם פורחת למרות כל הבלגנים המשפחתיים שהביאה מרקל לשולחן. הכל אידיליה, לפחות לעיני המצלמות. מרקל גם נראית נינוחה יותר ב"תפקיד" החדש וכמי שמצאה את הסגנון האישי שלה. היא מקפידה על לוקים קלאסיים, בגזרות פשוטות עם העדפה לצבעים כהים ונראית כמו אשת עסקים ממולחת מניו יורק ופחות כליידי בריטית אצילית (כמו קייט מידלטון). ואיך לא, השניים לא הפסיקו להחזיק ידיים.

הנסיך ומייגן בירוק Photo by Tabatha Fireman/Getty Images

מייגן והארי (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

הנסיך הארי ומייגן  Chris Jackson/Getty Images

הנסיך ומייגן מחזיקים ידיים Photo by Chris Jackson/Getty Images)

מייגן מרקל עושה שלום Photo by Chris Jackson/Getty Images