מייגן מרקל בשמלה אדומה

הדוכסית מסאסקסס ממשיכה את סיורה באוסטרליה לצד הנסיך הארי והפעם היא גיוונה את המלתחה המלכותית והפגיזה שמלה אדומה ויפה, רק חבל ששכחה את הטיקט עליה

בדרך כלל אנחנו רואות את מייגן מרקל בשמלות קלאסיות בצבעים סולידיים אבל כנראה שהאווירה בפיג'י עושה פלאים והדוכסית השנויה במחלוקת מציגה גיוון בבחירת האוטפיטים שלה בסיור באוסטרליה.

באחת ההופעות שלה, מרקל אמנם בחרה שמלה (Jason Wu) בגוון אהוב ומוכר, ירוק זית (שעלתה $2,400) אבל הגזרה שלה הייתה לא ברורה וממש לא מוצלחת בלשון המעטה. לדעת אנשים רבים, החלק הקדמי נראה מנופח והבד עצמו הזכיר חליפת גלישה. מה גם, שהגזרה יצרה לה כתפיים מוזרות וגרמה לראשה להיראות כמו של צב שמבליח החוצה. לא בדיוק הקלאסה שמצופה מבת מלוכה. לפחות מרקל חיפתה על כך בעגילי זהב וצמיד נפלאים שגנבו את ההצגה והחמיאו לצבעים שלה.

מייגן בירוק Chris Jackson-Pool/Getty Images

מייגן והארי Photo-by-Ian-Vogler-Pool-Getty-Images

כאשר נחתה בטונגה, היא הבליחה מהמטוס בשמלה אדומה, ארוכת שרוולים ויפה מאוד של Self Portrait שעלתה £345 ואת הלוק השלימה עם נעלי עקבים כחולים של מנולו בלאניק וקלאץ' אלגנטי של כריסטיאן דיור.

הצבע אדום מחמיא לה מאוד אבל שוב שיערה התעופף לכל כיוון, משהו שלא תראו אצל קייט מידלטון שתמיד מקפידה על תסרוקות מלכותיות כשכל שערה במקום. לדעת מבקריה, לא ברור למה מרקל מתעקשת לסבך לעצמה את החיים אבל כנראה שהיא זקוקה לגעת בפניה עם האצבעות כל הזמן ולסלק מעיניה את מחלפותיה.

מייגן בשמלה אדומה Chris Jackson/Getty Images

המלבישה של מרקל תחטוף כנראה נזיפה מאחר והיא ומרקל לא שמו לב שהטיקט היה עדיין מחובר לשמלה והוא בצבץ מלמטה בכל צעד שלה, מה שעורר הדים וגולשים רבים לא הפסיקו לצחוק על זה. לפחות הגזרה של השמלה האדומה הייתה מוצלחת יותר לעומת הירוקה. גם במסגרת ההופעות הללו מרקל עשתה לדעת הגולשים הבריטים את שלושת הדברים המועדפים עליה: להחזיק את ידו של הארי, לחייך באופן מאולץ וללטף את הבטן ההריונית כאילו הייתה בחודש תשיעי. אגב, שמתם לב שבכל הופעה שלה הבטן נראית בגודל אחר? מאוד מוזר.

מייגן והטיקט אינסטגרם

מרקל גם הספיקה לעורר מהומה לא קטנה לפני הנחיתה בטונגה, כאשר עזבה מוקדם מהצפוי את הסיור באחד השווקים בפיג'י, שם הייתה אמורה לפגוש מעריצים אבל אנשי האבטחה שלה החליטו לקצר משמעותית את הסיור שלה מטעמי ביטחון. מרקל דווקא נראתה רגיל לגמרי ולא הלומת פחד, למרות שהיה קצת צפוף ואולי כל ניחוחות השוק והחום עשו את שלהם. בכל זאת, היא הרי בהריון ועלולה הייתה לסבול מתחושת בחילה. בתקשורת קטלו אותה על העזיבה המאכזבת וציינו שהיא דיווה שלא מבינה מה תפקידה במשפחת המלוכה ושהיא רק מבזבזת כספים ומתעצלת למלא את התחייבויותיה. גולשים הרגישו שהיא זלזלה באזרחי פיג'י שבאו לראות אותה ושהיא מנסה לא להתערבב עם "בני תמותה רגילים". באתרים ציינו שאילו הסבירו שלא הרגישה טוב, ניחא אבל שלא ברור על איזו סכנה דובר ושהיא בסך הכל מנסה לייצר כותרות כל הזמן ולהפוך את הסיור לכזה שעוסק רק בה. בקיצור, אין רגע דל.

מייגן מרקל אינסטגרם