מייגן מרקל במעיל בהשראת ג'קי קנדי אונאסיס

רגע לפני שהדוכסית מסאסקס מתפנה לנוח לקראת הלידה האביבית, היא לבשה מעיל וינטאז' של דיור שהזכיר במידה רבה את זה שלבשה ג'קי קנדי בהריונה

בכתיבת שורות אלו מייגן מרקל כבר סיימה את התחייבויתיה עד ללידה האביבית אבל באחד מהאירועים האחרונים בהם נטלה חלק, טקס ההטבלה של בנה של לנה טינדל, לבשה מייגן מעיל וינטג' של דיור שהזכיר את זה שלבשה ג'י קנדי אונאסיס בנובמבר 1960. אבל בניגוד לג'קי, שנראתה שיא הקלאסה במעיל שהיה תפור למידותיה, על מייגן המעיל היה נראה צמוד וקטן מדי והכפתורים יצאו מהמקום ונראו כאילו הם עמדו ליפול.
מייגן מרקל צילום אינסטגרם
כמו כן, היה מומלץ למייגן לבחור תסרוקת מורמת ואצילית במקום שיער פזור וכובע ברט בגוון כחול נייבי, שממש לא מתחבר לסגנון המעיל האלגנטי, העשוי ממשי בגוון בורדו. גם בעניין האקססוריז היה מקום לשיפור. ג'קי ידעה לתת טאץ' נשי ומהודק, עם כפפות ושרשרת פנינים ואמנם מייגן לא אמורה לחקות אותה כמובן אבל לדעת לשלב בין בגדים לאקססוריז זה הסוד ללוק מנצח. מה שכן, התיק הקטן והשחור של מייגן היה מקסים.
מייגן מרקל מעיל דיור צילום אינסטגרם
המעיל המדובר של מייגן הגיע כנראה מחנות בגדים בשם "ויליאם וינטג"" (לא על שם אחיו של הארי אבל מצחיק, תודו), שמתמחה בבגדי פאר יקרים מפעם. לחנות השווה היא הגיעה בהמלצתה של אמל קלוני, אשתו של ג'ורג' קלוני שידועה כחובבת מעצבים יקרים. אגב, אין זו הפעם הראשונה שמייגן שואבת השראה מג'קי, שנחשבה לאייקון אופנה עולמי וסחפה מיליוני נשים בכל העולם. בפעם הקודמת מייגן חבשה כובע לבן, לאירוע החגיגי שנערך עבור הנסיך צ'ארלס.
ג'קי קנדי צילום גטי/ 	Bettmann
הגולשים הבריטים לא עפו על בחירת הכובע שלה וחשבו שמייגן דמתה לאחות רחמנייה אבל הצבע הלבן בהחלט החמיא לה. נראה כי השחקנית לשעבר, שמגלה חיבה למעצבים יקרים במיוחד כגון ז'יבנשי, מתקשה למצוא את הסטייל הייחודי שלה והיא שואבת הרבה השראה מכוכבות אייקוניות מהעבר, אם זו הנסיכה המנוחה דיאנה, אודרי הפבורן או ג'קי קנדי אונאסיס אבל לא כל מה שהחמיא על הנשים ההן יתאים למייגן.

ג'קי קנדי צילום: גטי/ 	Bettmann

דווקא סגנון הלבוש הקז'ואלי של מייגן הכי מחמיא לה, כשהיא עם ג'ינס ומעיל טרנץ' זרוק מעליה ללא מאמץ. לדעת לבחור אאוטפיטים של הוט קוטור זה לא דבר פשוט ורצוי למצוא פריטים שמשקפים את האישיות ונראים כאילו הם נתפרו במיוחד עבור הלובשת אותם. למשל, קשה לדמיין את אודרי הפבורן בלי ז'יבנשי. סגנון העיצובים של הוברט ז'יבנשי ישב בול על הפבורן הפטיט ולאורך השנים, המוזה שלו תמיד נראתה נהדר בבגדיו. אולי מייגן תמצא מעצב אופנה ייחודי שיגבש יחד איתה את סגנונה האישי.