מיה דגן כובשת את השטיח האדום

יותר ויותר שחקניות ישראליות חורכות את השטיחים האדומים בפסטיבלים לקולנוע ברחבי העולם והפעם הייתה זו מיה דגן שכבשה את ליבנו עם שתי שמלות אלגנטיות להפליא

בזמן האחרון יותר ויותר ישראליות כובשות את השטיחים האדומים בפסטיבלים לקולנוע ברחבי העולם והאחרונה שהפגיזה לוקים אלגנטיים במיוחד הייתה השחקנית מיה דגן, שהגיעה לפסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו והציגה שם שתי שמלות נהדרות בעיצובו של גדי אלימלך (כן, המעצב הקבוע של נינט). דגן בחרה שמלה אחת שחורה, ארוכה וקלאסית שחשפה זרוע אחת והשנייה, אדומה עם חיתוכים מיוחדים לאורכה. התוצאה? דגן הפכה לדיווהשיקית לנגד עינינו והתאימה ללוקים המוצלחים שיער ואיפור מושלמים. אהבנו את משקפי השמש במיוחד.

דגן, שמשחקת בסרטו של אבי נשר, "סיפור אחר", הגיעה לפרמיירה החגיגית עם בני משפחתה האהובים והיא הודתה להם בפוסט שהעלתה לאינסטגרם עבור עוקביה הרבים. על הדרך היא העניקה איחולי שנה חדשה ליקרים לה:

"איחולים לעצמי לשנה החדשה. להיות שלמה ומאושרת.להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת.בתשוקה ואהבה גדולה. להמשיך לאתגר את עצמי ולשבור עוד תקרות זכוכית. לחצות את הגבולות של עצמי ולגלות שמה שהכי פחדתי ממנו זה הדבר שיקח אותי עוד צעד קדימה.
סיימנו עכשיו פרימיירה בפסטיבל הסרטים בטורונטו.האולם היה מלא. והרגשתי ככ גאה לשבת שם ולראות איך סרט ישראלי מצליח לרגש ולרתק. כמו שרק אבי נשר יודע לעשות. להעביר בצורה הכי מדויקת את ההוויה הישראלית…
וגם הלב שלי. התמלא באושר.כי הגבר שלי ישב לצידי. והילדה שלי היתה בלב שלי. ויהונתן ודניאלוש האהובים שלי וישבתי שם ואהבתי את עצמי. כמו שבחיים לא הרשתי לעצמי. אז שנה טובה.גם לכם.תהיו בריאים ומאושרים".

מאיה דגן באדום אינסטה

מאיה דגן אינסטוש

מאיה דגן אינסטגרם

מאיה דגן בשחור אינסטגרם