מה באמת קורה בין בראדלי קופר לאירינה שייק?

לפי הפרסומים האחרונים הכוכב ההוליוודי בראלי קופר והדוגמנית אירינה שייק נפרדו וכי "אפילו בתם הקטנה לא יכולה להחזיק אותם יותר ביחד"

אחד הזוגות הפוטוגניים שהעדיף לשמור מרחק מהתקשורת כבר לא ביחד. לפי פרסומים מעבר לים, השחקן בראדלי קופר והדוגמנית אירינה שייק פירקו את החבילה. קופר, 44 ושייק, 33 החלו לצאת ב-2015 והם הורים לילדה קטנה בשם ליאה, כיום בת שנתיים. לפי הדיווחים יחסיהם החלו להתערער בחודשים האחרונים. לא ברור מה קרה שם אבל השמועות גורסות כי הם פשוט לא מסתדרים ביחד כבר די הרבה זמן. בעוד שקופר נשאב לעולם הרוחני והתרחק מאלכוהול,שייק מעדיפה לצאת ולבלות. מקורות חושפים כי הם נשארו ביחד עד עכשיו כדי לשמר את המשפחתיות עם בתם  אבל כנראה שאפילו היא לא יכולה להחזיק את הוריה באותו בית.
פורסם כי שייק עזבה את ביתם המשותף בהוליווד, בשווי 4.5 מיליון דולר ושהיא מעדיפה לחיות בבית נפרד. בינתיים קופר אף צולם במראה מוזנח ומדוכדך יוצא מדלת ביתו צלמים אפילו לא הצליחו להוציא ממנו בדל של חיוך. לא ברור אם מדובר בהחלטה סופית ואולי יהיה פה סוף טוב כנהוג בהוליווד אך מצד שני, אם תשאלו את מעריציהם, אין סיכוי לחזרה מרגשת מאחר ורבים מאמינים שיש אהבה בין ליידי גאגא וקופר. אי אפשר היה להישאר אדישים למחזה הדביק שלהם, כשעלו על הבמה בטקס האוסקר בפברואר כדי לשיר דואט מתוך הסרט "כוכב נולד".

אירינה שייק ובראדלי קופר צילום Steve Granitz/WireImage

למעשה, גולשים רבים היו בטוחים כבר אז שקורה משהו ביניהם לאור החשמל באוויר ושהשניים בכלל התאהבו על סט הסרט, בבימוייו של קופר ובכיכובה של ליידי גאגא, שהפך לשובר קופות. כנראה שזה עניין של זמן לראות אם משהו מתפתח בין הכוכבת הזוהרת לשחקן המוערך.

אירינה שייק ובראדלי קופר צילום  Steve Granitz/WireImage

קופר היה נשוי בעבר לג'ניפר אספוזיטו אבל השניים התגרשו ארבעה חודשים לאחר שהתחתנו ושייק הייתה בזוגיות לא יציבה עם הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו בין השנים 2010-2015. מקורות יודעי דבר מדווחים כי העניינים ביניהם נראים רע במיוחד ושאין סיכוי לקאמבק. "אף צד אינו מאושר ביחסים האלה. הם ניסו וניסו אבל הקשר לא צלח". אם לומר את האמת, דברים לא נראו טוב כבר בהתחלה וקופר היה נראה מרוחק מאוד משייק גם באירועים המעטים שפקדו ביחד. החדשות הטובות? קופר פנוי. אם אתן בקטע של גבר שנראה כמו פנסיונר שזוף ממיאמי.