מהפנט: נשים לפני ואחרי איפור

איפור מעולה יכול להפוך כל אשה למישהי מהפנטת ביופיה ולא צריך להיות דוגמנית בשביל זה. הנה 8 נשים רגילות עם פגמים בעור בתמונות "לפני" ו"אחרי" שישאירו אתכן בהלם

"מה שלא עשה הטבע יעשה הצבע", הוא ביטוי ידוע ואחרי שתראו את התמונות באייטם הזה תבינו עד כמה הוא נכון.

אמנם הטרנד הפופולארי בימים אלה הוא העלאת סלפי בנטורל (אין סלבריטאית שלא גרפה לייקים עם תמונה אחת לפחות) אבל אין זה אומר שמראה האיפור המוקפד יצא מהאופנה.

איפור לא רק יכול לשדרג את יופייך ולהבליט מה שרצוי, הוא יטשטש את האזורים הפחות אהובים עליך – בלי ניתוח פלסטי. איפור יעניק לנשים הסובלות מאקנה ושאר פגמים בעור, בטחון עצמי שמסייע להן לצאת לעולם, להרגיש טוב יותר עם עצמן וליצור קשרים חברתיים.

עד היום לא מעט בלוגריות יופי העלו סרטונים, בהם הראו עד כמה האיפור שינה את חייהן. מאפרים מעולים, בעלי שם עולמי, לא סתם גובים סכומי עתק על שירותיהם. יש להם ביקוש אדיר בשוק וחלקם ממש מצליחים לגרום למהפך מהפנט במיוחד בקרב נשים רבות.

ליקטנו כאן מספר תמונות "לפני" ו"אחרי" שישאירו אתכם בהלם. אם לא האמנתן בכוח של איפור עד היום, אז כדאי לשקול שנית. לכל מאפר טכניקה אחרת וליצור לוק מלוטש מצריך זמן וסבלנות אבל התוצאות כאן פשוט מדהימות. לפני ואחרי איפור לפני ואחרי איפור ורוד לפני ואחרי איפור כחול לפני ואחרי איפור ורוד ואדום   לפני ואחרי איפור פרחים   לפני ואחרי איפור כתום לפני ואחרי איפור עיניים איפור סיני לפני ואחרי