לפגוש את הסופר ליעד שהם

הסופר ועורך הדין ליעד שהם הוא מחבר ספרי המתח המצליח והנקרא בישראל ויש לכם הזדמנות לפגוש אותו בביום רביעי 15/11 בשעה 18:30 בסניף נמל תל אביב של צומת ספרים

ליעד שהם הוא עורך דין שכתב עד היום מעל 15 ספרים, או סופר שמתפרנס מעבודתו במשרד עורכי דין, תלוי מאיזה צד מסתכלים על זה. ספריו עוסקים' ברובם, בעלילות מתח, בגופות שמתגלות ומשאירות בלבול שיש לפתור כדי להציל את החף מפשע מאשמתו הלכאוראית ולחשוף את הרוע הנכלולי והסמוי. ההוויה הישראלית מוטמעת היטב בכתביו שעוסקים בנושאי הפליטים, קשרי הון ושלטון, ופוליטיקות מקומיות בתוך הקו הירוק ומחוצה לו.

ספריו זכו לשבחים רבים וכול אחד מספרי המתח שלו זכה בפרס "ספר זהב" מטעם איגוד המוציאים לאור. הם גם נמכרו בלמעלה מ-30,000 עותקים (כל אחד) זכויות לתרגום ספריו נמכרו בארצות שונות והוא מרבה להרצות על כתיבה. נשמע ממנו על הכתיבה, על איך "עושים את זה" ומה מניע את היווצרות העלילה ובניית הסיפור.

רוצות לפגוש את הסופר? מלאו את הטופס למטה. מספר מקומות מוגבל. כל הקודם זוכה! האירוע בשיתוף צומת ספרים וסלונה.

ליעד שהם

ספרו האחרון, שיצא במאי 2017, נקרא "סיכון כפול" והוא הראשון בטרילויית ספרי נוער שהוא מתעתד להוציא. העלילה עוסקת בחיים של דנה מתפרקים אחרי שאמא שלה ואחותה נהרגות בתאונה ואבא שלה מושעה מתפקידו במשטרה. את המתים אי אפשר להחזיר, אבל את אבא שלה היא חייבת להציל. היא בסך הכול צריכה להוכיח שהוא צדק ושאיתי אשכנזי הוא אכן פושע אכזרי שרצח בדם קר את חברו הטוב. אבל כשדנה מתקרבת לאיתי, כל מה שהיה מובן מאליו מתערער. לפתע כבר לא ברור מה קרה ביערות הכרמל בליל הרצח וחייו של מי נתונים עכשיו בסכנה.

עטיפת ספר ליעד שהם

ליעד שהם הוא סופר ועורך דין, מחבר ספרי המתח המצליח והנקרא בישראל. ספריו הרבים זכו באהבת הקהל ובשבחי הביקורת, תורגמו לשפות זרות והיו לרבי־מכר. סיכון כפול, שפותח את טרילוגיית תיק נוער, הוא ספרו הראשון לצעירים (ולא רק להם).

צומת ספרים

מפגש עם ליעד שהם יתקיים ביום רביעי 15/11 בשעה 18:30 בסניף נמל תל אביב של צומת ספרים.

רוצות להגיע למפגש? מלאו את הטופס למטה. מספר מקומות מוגבל. כל הקודם זוכה! האירוע ביוזמת צומת ספרים וסלונה