למי דומה הבת של גווינת' פאלטרו?

אפל כבר בת 13 וזו סיבה מספיק טובה עבור אימה המפורסמת כדי להעלות תמונה שלה לרשת ולא, היא לא דומה לה או לאביה כריס מרטין ("קולדפליי") אלא מזכירה סלברטאית ישראלית אהודה במיוחד

השחקנית גווינת' פאלטרו העלתה תמונה של בתה אפל, לכבוד יום הולדתה ה-13, לצד הכיתוב המשתפך: "מזל טוב לכבוד יום הולדתך, בן אדם מדהים שכמוך. את מאירה כל חדר, את הלב, את העולם. את הכל". בניגוד לסלבריטאיות רבות, שחוששות לחשוף את ילדיהן ברשתות החברתיות, לפאלטרו אין בעיה להראות בפני כל עוקביה את בתה ובנה, מוזס בן ה-11 והשניים מככבים לא מעט בתמונות משפחתיות שלה.

אנשים רבים הגיבו בפוסט של פאלטרו, 44 וציינו שאפל דומה לאימה שתי טיפות מים אבל אני לא רואה שום דימיון. היא גם לא מזכירה את אביה, כריס מרטין, סולן "קולדפליי". היורשת הצעירה דומה בכלל ליעל בר זוהר בצעירותה. אותו מבט תמים, אותם תווי פנים, המצח, השיער החום-זהוב, השפתיים. בר זוהר הזכירה לי אותה בצעירותה אבל גם מתמונה שצולמה בשנים האחרונות ניתן היה לחשוב שהן אחיות.

אינסטגרם כבר מזמן הפך למקום האהוד בקרב מפורסמים, בכל מה שקשור לשיתוף מידע אישי. מצחיק לדעת שמפורסמים רבים יעשו הכל כדי להימלט מהפפראצי ולצרוח על מי שינסה לתעד את ילדיהם אבל יעלו תמונות שלהם בעצמם בלי בעיה. אם הרעיון הוא לשמור על פרטיותם אז לפחות שיקפידו על קו עקבי אבל כנראה שהסלבז פשוט רוצים להרגיש שהם בשליטה על המקום ועל הזמן, בו מתרחש הצילום. לא מהות החשיפה מטרידה אותם אלא שהם יופתעו מלהיתקל בתצלום זה או אחר ללא רשותם. הכל עניין של משחקי שליטה.

בכל הנוגע לאפל, אנחנו כנראה נראה לא מעט ממנה בקמפיינים עתידיים, אם להסתמך על כך שכל בת-של בסוף הופכת למגה סטאר עם מאות אלפי עוקבים בלי מאמץ. לא יהיה מופרל לראות אותה הופכת לפרזנטורית של "אפל".

אפל פאלטרו

 

דומה ליעל בר זוהר:

יעל בר זוהר

יעל בר זוהר