לוסי דובינצ'יק: "קיבלתי הזדמנות אחרונה"

לפני כחודש נפלה השחקנית מהקומה הרביעית והותירה סימני שאלה רבים לגבי מה שהתחולל שם. עכשיו היא מדברת על הכל לראשונה. "יכולתי לצאת מזה שבורה, נכה, ובכל זאת יצאתי בחתיכה אחת"

את הקיץ האחרון השחקנית לוסי דובינצ'יק תשמח כנראה למחוק מחייה. כזכור, לפני כחודש היא נפלה מהקומה הרביעית בביתה ביפו ובדרך נס, ניצלה. כיום היא נמצאת בעיצומו של תהליך שיקום ארוך ואנשים רבים נשמו לרווחה לאחר שהעלתה תמונות שלה מחייכת מבית החולים איכילוב והראתה לכולם שהיא מתאוששת. מאז הנפילה דובינצ'יק צולמה לא מעט פעמים לצד חברים שבאו לבקר ולאחל לה החלמה מהירה. ניכר לעין שהיא לאט לאט חוזרת לעצמה.

ספקולציות רבות עלו בקרב גולשים רבים ברשתות החברתיות לגבי מה התחולל שם בדירתה ביפו באותו ערב נורא ועד עכשיו אף אחד חוץ ממנה לא באמת יודע. האם נפלה? האם ניסתה לקפוץ בכוונה? השאלות הללו לא קיבלו מענה. גם בראיון שנתנה ל-"7 ימים" היא נותרה אפופת מסתורין ונמנעה מלחשוף פרטים אישיים מדי.

כאשר נשאלה מה קרה באותו ערב היא מתחמקת בעדינות ונמנעת מלהגדיר את השתלשלות האירועים. "אני לא מגדירה", חרצה. "מבחינתי זכיתי, קיבלתי את החיים שלי בחזרה. קרה לי נס. מאז שאני זוכרת את עצמי קורים לי ניסים. הייתי מעורבת בעשר תאונות דרכים. אף פעם לא נהגתי, תמיד ישבתי במושב האחורי, באמצע, לא חגורה, לא למדתי לקח, ובאורח פלא לא קרה לי דבר. בכל התאונות אפילו לא היה לי 'אה', הרגע שבו הנשימה נעתקת, כאילו ידעתי שהנס יבוא. אם לחתול יש תשע נשמות אז אני ניצלתי כבר לפחות 27 פעמים. זה נראה לי מספיק".

לוסי דובינצ'יק

דובינצ'יק אינה מתייחסת בקלות ראש למה שקרה לה. "אני מאמינה שקיבלתי הזדמנות אחרונה", סיפרה. "יכולתי לצאת מזה שבורה, נכה, ובכל זאת יצאתי בחתיכה אחת. זה כאילו שמישהו אמר לי 'הלו, תתעוררי. את לא לוקחת את החיים מספיק ברצינות'. זה כואב, אבל אני מתמודדת. לא יהיה צורך להפיל אותי עוד פעם כדי שאלמד במסגרת הראיון היא העניקה עדכון על מצבה הרפואי.

"למרות כל התחזיות הקודרות, אין לי שום נזק בעמוד השדרה, ויש לי קיבוע צווארי בגלל החשש שאחת החוליות עלולה לזוז מהמקום. נפלתי בעמידה, אז רוב הנזק בכפות הרגליים. הן מלאות בסימנים כחולים, חטפתי מכה מהאדמה. בצד השמאלי של האגן נשארה חתיכה קטנה שעוד לא התאחתה מעצמה, אבל היא תתאחה".

נאחל לה המון בהצלחה ורק בריאות.