כריסטינה אגילרה כפי שמעולם לא ראיתם

הזמרת הצטלמה במראה טבעי לשער מגזין "Paper" ואי אפשר לזהות אותה בלי כל האיפור הכבד שלה (ואולי קצת פוטושופ). התוצאה? פשוט מושלמת

רק לפני כשבוע כתבנו על מחדל הפוטושופ של בית האופנה "קנזו", ששינו את פניה של הזמרת בריטני ספירס בצילומי הקמפיין החדש שלהם והנה היריבה המיתולוגית שלה, כריסטינה אגילרה, על שער מגזין Paper בלתי ניתנת לזיהוי בעצמה. אגילרה, שבדרך כלל מאופרת באופן כבד ודרמטי, מככבת בתמונתה של הצלמת זואי גרוסמן בלוק נטורל וכנראה שאין סיכוי שהייתם יודעים שזאת היא אם לא היו אומרים לכם.
לא ברור אם אגילרה פשוט מופיעה ללא איפור מוגזם או שגם נעשתה פה עבודת פוטושופ אבל גם אם כן, התוצאה מהממת במיוחד. חבל שהיא לא מאמצת את המראה הטבעי שכל כך הולם אותה ומסתתרת מאחורי שפכטל של צבעים. תמונת השער של אגילרה היא ההוכחה ש"לס איז מור" ושאיפור ותוספות שיער יכולים במקרים מסויימים להרוס במקום לשדרג. אגילרה, 37, היא זוכת פרס גראמי 5 פעמים ואולי נדמה לנו שהיא קצת הורידה פרופיל בשנים האחרונות אבל היא עסוקה מתמיד. היא מגדלת את בתה, סאמר בת ה-3, עם מתיו באטלר במסגרת כתבת השער היא סיפרה על המהפך הנהדר.
"תמיד הייתי מישהי שאהבה להתנסות בלוקים חדשים, אני אוהבת את המראה התיאטרלי ולייצר דמות חדשה בוידאו או על הבמה. אני פרפורמרית מלידה אבל אני נמצאת במקום בו זה משחרר להשתחרר ולהעריך את מי שאני, עם יופי טבעי".

אגילרה במראה האופייני לה:

כריסטינה אגילרה צילום: Steve Jennings/Getty Images for Breakthrough Prize
כריסטינה אגילרה צילום שער