יצירותיה המופלאות של הללי ז'בוטינסקי

נינתו של זאב ז'בוטינסקי עוררה באזז עולמי לאחר שיצירותיה מהאינסטגרם כבשו את הרשת וכיכבו באתרים בינלאומיים. קבלו הצצה לכשרון הארטיסטי של היורשת

אינסטגרם כבר מזמן הפך למקום המועדף על יוצרים מוכשרים, שמעלים לשם תמונות יפות עד כאב וגורפים אלפי לייקים על כל פריים. אחד הטרנדים האהובים על הגולשים הם יצירות העשויות מחומרים טבעיים כמו אוכל ופרחים. ישנם הרבה מאוד אנשי תוכן שכובשים את העין עם העבודות שלהם ואחת מהן היא הללי ז'בוטינסקי מישראל, שקיבלה שבחים מעבר לים לאחר שהעלתה מספר יצירות נפלאות במיוחד העשויות מכל מיני סוגי פרחים, מקלות ועלים.
נינתו של זאב ז'בוטינסקי מתגלה ככשרון לא מבוטל אך היא לא הראשונה שהמציאה את הז'אנר המצליח הזה. העבודות יפות ומזכירות את סגנונם של אמנים בינלאומיים אחרים שראינו ברשת אך הן עדיין קסומות ומיוחדות בדרכן. במסגרת ראיון שהתקיים איתה ב"בורד פנדה" מספרת ג'בוטינסקי שתמיד אהבה טבע ואמנות ושכאן יש לה הזדמנות נהדרת לשלב בין שתי אהבותיה הגדולות.
הללי ז'בוטינסקי
על סבא רבא כתבה הנצר למשפחה המפורסמת מכתב פתוח בעבר ב"מאקו" ש"זה קצת מוזר, לקרוא במשך 22 שנים כמעט כל פרט מתועד על מישהו שמת כבר 77 שנה, אבל ככה זה: העולם והקשר המשפחתי הישיר שלי אליך – לא השאירו לי ברירה אחרת. היום אני כבר מקפידה לומר למי ששואל, שזה שאני הנינה שלך, ממש לא אומר שאני היסטוריונית או מומחית לביוגרפיה שלך. הם בכל זאת מתעקשים לשאול אותי שאלות שאת התשובות אליהן אני לא ממש יודעת.
"לא קל לי להסביר לאנשים שמצפים שאהיה האדם הכי פוליטי ואמיץ – שאני לא ממש כזו. כן, קיבלתי ממך אומץ וירשתי ממך כשרון כתיבה, כשרון טבעי לשפות ואפילו כשרון איור, אבל כשאני מתחילה לחשוב על איך צריך לשנות את העולם אני מתעייפת עוד לפני שהתחלתי. זה אולי קלישאתי, אבל כששואלים אותי "עם איזו דמות היסטורית היית רוצה לשתות קפה?" התשובה שלי היא תמיד אתה. לא כדי לשמוע ממך הרצאות על פוליטיקה עכשווית ועל הסכסוך, אלא פשוט לשבת איתך, האדם שהשפיע ומשפיע ככה על החיים שלי ועל איך שאני נתפשת בעיני אחרים".
בינתיים נשמח לשבת עם היורשת המקסימה על כוס קפה.
הללי ג'בוטינסקי
הללי ג'בוטינסקי
הללי ג'בוטינסקי
הללי ג'בוטינסקי פרחים
הללי ג'בוטינסקי בפרחים אדומים
הללי ג'בוטינסקי פלמינגו
הללי ג'בוטינסקי צלחת צהובה
הללי ג'בוניסקי שמלה אדומה
הללי ג'בוטינסקי ורוד פרחים