יפה בוורוד

הזמרת והשחקנית זנחה את שיק הרוקרית המיוסרת ונראתה כמו ליידי אמיתית בפרמיירה לסדרה "בשבילה גיבורים עפים",שזכתה בפרס יוקרתי בפסטיבל קאן. בהחלט עפנו עליה!

לאחר הפיאסקו סביב "מה לבשה נינט" בפסטיבל קאן (שמלה לא מחמיאה, כובע בוקרים הזוי), הזמרת והשחקנית הפציעה בפרמיירה הישראלית לסדרה בכיכובה, "בשבילה גיבורים עפים", בלוק אלגנטי, עטור גלאם וזוהר שלא היה מבייש את קייט מידלטון. נינט, חובבת הסגנון הרוקרי, אימצה שמלה ורודה עם ליידי שיק, בעיצובו של גדי אלימלך וגרפה שבחים מקיר לקיר מגולשים שכל כך שמחו לראות את הסטייל המרענן ("כל כך יפה!", "סופסוף לוק של נינט שאהבתי").

גם האיפור של נינט בערב הנוצץ היה מושלם ושוב שיחקה אותה טלי פאוור, שצמודה אליה מאז "כוכב נולד" וחתומה על מראה האיפור המנצח שלה כשהיא שרה שוב את "ים של דמעות" במשדר הסיום של ערוץ 2. גם הפריזורה הייתה מדוייקת, כהרגלו של שגיא דהרי, מעצב השיער של הסלבריטאיות. התוצאה? שלמות ורודה ומלכותית ונזכרנו עד כמה האישה הזאת מדהימה ביופיה. נינט החדשה בהחלט מרשימה ולא ברור אם מדובר במהפך תמידי או שהיא תשוב ללוק "התעוררתי עכשיו, תעזבו אותי באמא שלכם".

"בשבילה גיבורים עפים"), שיצר עומרי גבעון בהשראת ספרו של אמיר גוטפרוינד ז"ל, מגוללת את סיפורם של ארבעה חברים ששירתו יחד בגולני, בהם תומר קפון, נדב נייטס, מיכאל אלוני ומשה אשכנזי, אשר בעקבות אירוע טראומתי במלחמת לבנון השנייה ניתקו קשר. הארבעה יוצאים למסע חיפושים בקולומביה אחר יעלי (נינט), שהוכרזה לפני עשר שנים כמתה. הסדרה זכתה בפרס הסדרה הטובה ביותר בפסטיבל קאן ותעלה בקרוב בקשת.

נינט צילום אינסטה

נינט אינסטגרם

נינט צילום אינסטגרם

 

הלוק המנצח הקודם תחת שרביטם של גדי אלימלך וטלי פאוור:

נינט צילום מסך