יעל גולדמן בהריון שלישי

הדוגמנית ההורסת ובעלה, השחקן אורי פפר, בישרו באינסטגרם שהם מרחיבים את המשפחה באופן הכי כובש שיש. הבן או הבת יצטרפו לשתי בנותיהם של הזוג, עמנואל ותהילה

בימינו לא צריך לחכות שכתב רכילות יפרסם שזוג סלבריטאים כזה או אחר מצפה לילד, כי הם כבר ידאגו לבשר זאת בדרכם בחשבון האינסטגרם. כמיטב המסורת הסלבריטאית, הדוגמנית יעל גולדמן ובעלה, השחקן אורי פפר, הודיעו בהתרגשות לכל עוקביהם: "הנה זה מגיע שוב #3". השניים, הורים לעמנואל (5) ותהילה (3) העלו סלפי כובש ומקסים וגרפו, כצפוי, אלפי לייקים ומאות תגובות חמות כי בישראל, המדינה הכי מעודדת ילודה בעולם כנראה, בשורה על הריון היא לא פחות מנחיתה על הירח.

גולדמן בישרה על ההריון באופן שמזכיר את הציוץ שהעלה לא מזמן המגיש עידו רוזנבלום, שהצהיר על ההריון השלישי של אשתו, מגישת החדשות יונית לוי (" שלוש זה השתיים החדש"). גולדמן ופפר נחשבים לאחד הזוגות היציבים (והיפים) בביצה הקטנה שלנו והם משדרים באמצעות תמונות שנהם מעלים לרשת בכל הזדמנות איך נראים החיים הטובים באמת – הרבה ים בצבע טורקיז, פרמיירות נוצצות מעבר לים וחיבוקים חמים עם הילדות בשלל מקומות בטבע על רקע נופים מהפנטים.

ב"מעריב" פורסם שהשניים יעברו עם בנותיהם לדירה חדשה ומרווחת יותר. נותר לאחל לגולדמנית מעבר והריון קל!

יעל גולדמן