יובל שרף כובשת את קאן סדרות

השחקנית והאם הטרייה נראתה נפלא בפסטיבל קאן סדרות, שם כבשה את השטיח האדום בשמלות בלתי נשכחות וענדה תכשיטים של ה.שטרן. הכי סטארית

הקאסט של נחמה בפסטיבל קאן  צילום: Arnold Jerocki ,

בשנים האחרונות יותר ויותר כוכבות מקומיות חורכות את השטיח האדום בפסטיבל קאן. ישראל כבר מזמן על המפה בכל הקשור ליצירה ושחקנים ויוצרים אף קוטפים פרסים רבים ומכובדים. מעבר להישגים, השחקניות הישראליות חושפות בפסטיבל היוקרתי גם טעם מעולה בבחירת האאוטפיטים שלהן ומי שגנבה את ההצגה השבוע הייתה השחקנית והדוגמנית יובל שרף, שרק לאחרונה ילדה את בנה השני, והגיעה לפסטיבל CANNESERIES לייצג את הסדרה החדשה "נחמה" לצד היוצרים רשף לוי ותומר שני, המפיק יואב גרוס וחברי קאסט נוספים, ביניהם: שלום מיכאלשווילי, לירון וייסמן, גאלה קוגן ותמוז לוי (בתו של רשף).
הסדרה של HOT, שנבחרה לפתוח את הפסטיבל, מועמדת לפרסים בקטגוריות הסדרה הטובה ביותר, השחקן/נית הטובים ביותר, אנסמבל השחקנים הטוב ביותר, התסריט הטוב ביותר והמוזיקה הטובה ביותר.

יובל שרף צילום  Pascal Le Segretain/Getty Images)

שרף החליפה שלוש שמלות שונות ונפלאות: הראשונה הייתה שמלת מיני ורודה של דורית בר אור עם תכשיט מדהים בקולר. השנייה שמלה שחורה ובוהמיינית שעוצבה על ידי מעצב האופנה החביב על הסלבריטאיות, ויוי בלאיש שגם עיצב את השמלה השלישית, שחורה אף היא. להשלמת המראה המהפנט ענדה שרף תכשיטים של ה.שטרן ונראתה כמו נסיכה מהאגדות. ללא ספק, אי אפשר היה לבקש קאמבק מפואר מזה לאחר ששרף עצמה הודתה על חודשי הריון קשים שעברה פיזית ונפשית. תענוג לפתוח כך את השבוע.

יובל שרף צילום  Pascal Le Segretain/Getty Images)

יובל שרף בשמלה ורודה. צילום: Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

יובל שרף צילום: יובל שרף: Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

יובל שרף צילום: Arnold Jerocki

יובל שרף צילום: Arnold Jerocki

קאסט נחמה צילום: Arnold Jerocki

קאסט נחמה צילום: Arnold Jerocki

קאסט נחמה צילום: Arnold Jerocki