יובל שרף חושפת את בנה השני

השחקנית והדוגמנית העלתה תמונה ראשונה ומרגשת אחרי לידת בנה השני לצד טקסט אישי ונוגע ללב שכולו הכרת תודה אחת גדולה וסיוע לעמותה. צודקת הבחורה, אין כמו אהבה

אם יש דבר אחד שעובד חזק יותר מתמונה של תינוק ברשתות החברתיות, זה תצלום של תינוק לצד פוסט מרגש ואישי. השחקנית והדוגמנית הג'ינג'ית הכי קולית בסביבה, יובל שרף, העלתה תמונה ראשונה של הבייב השני שלה (אח לנור) לצד טקסט אישי ומלא אהבה. מגיבים רבים הודו לה על המילים היפות ונוגעות הלב, שנועדו לסייע לתינוקות שלא בהכרח בורכו במזל, משפחה חמה או תנאים כלשהם.

"אחרי הריון מורכב ולרגעים מעט אפל, הגיע לפני שבוע אור נוסף לחיינו בלידה טבעית מעצימה ומטריפת חושים. ברוך השם! 
בילד השני מבינים מראש שעתידים לשכוח את הלידה מהר והחיים, הם האתגר האמיתי.

יובל שרף אינסטגרם

כבר שבוע שאני מוצאת את עצמי נרדמת תוך כדי הנקות, קמה מזיעה נורא ובעיקר מנסה להבין את המערך והאיזון החדשים בביתנו. אני מנסה לחיות את הרגע, כי כל מחשבה על העתיד, גם אם הוא מחר, מבעיטה.
מה שבטוח זה שבכל בו אני מחבקת את היצור הקטן הזה, עם כל הטלטלה שמגיעה עם החזרה לאימהות, אני חווה שקט.במגע הכי קרוב ואינטימי. חום שני גופים שנהפך בין רגע לאחד. ואז אני מרגישה ברת מזל. ברת מזל על האמא שיש לי שתמיד חיבקה אותי ועדיין מחבקת, אפילו ממש עכשיו.
ברת מזל על כך שאני יכולה לחבק את הבייבי שלי ואת הגדול שלי וברגע הזה כלום לא משנה.

רגע של אהבה טהורה, של משמעות אמיתית, של חיים, של אהבה. 

יובל שרף אינסטגרם

השבוע בתזמון חזק עבורי, התברר לי שעמותה שאני מאוד מחוברת אליה ומלווה אותה בדרכי כבר הרבה זמן, נותנת לכולנו אפשרות לעזור לתינוקות שלא זכו לדבר הבסיסי ביותר- מגע. המחשבה הזו שוברת לי את הלב ואני חושבת שצריך לעשות הכל בשביל לעזור אפילו לתינוק אחד.אני אומנם הורמונלית עד מאוד אבל אין חשוב מחיבוק ראשון.

שתפו תמונה שלכם מחובקים עם הבייבי שלכם ותייגו #כוחו_של_חיבוק יתרמו לעמותה@huggiesil וחשוב לציין שזה פוסט #לאממומןבתמונה אני והגוזל שעתיים אחרי לידה.
זמן להודות לצוות המדהים ובראשם איריס בדרק המיילדת המדהימה שלי המלאך השומר ,במרכז לידה טבעית בשיבא תל השומר".