טיול רווקות בשטח – מה כדאי לקחת?

בשנים האחרונות מסיבות רווקות הפכו להיות משהו אחר. חוויה חד פעמית משותפת לכלה המיועדת ולחברותיה הקרובות ביותר. לא רק מסיבה עד אור הבוקר, לא רק ספא מרוחק ומפנק, לא רק ערב בנות אינטימי, כי אם מגוון רעיונות ואפשרויות כיד הדמיון הטובה.
יש מי שמזמינות סקסולוגית מדליקה, יש מי שיוצאות לבית מלון מפנק ויש מי שבוחרות דווקא טיול רווקות בשטח, עם לינה בשק שינה, בישול בחוץ והרבה אינטימיות נשית שאין דומה לה.
כדי לעשות זאת נכון, הינה כמה אביזרים, ציוד וחפצים שכדאי שיהיו אתכן.

 

לוקיישן לוקיישן לוקיישן

תחילתו של כל טיול בבחירת המסלול ותכנונו. החליטו לאן תרצו לטייל, איזה מסלול תרצו לעבור, היכן תרצו לסיים ולישון וכמובן היכן בדרך תוכלו לעצור לקפה איכותי, שירותים נקיים ואטרקציות מדליקות.

בחרו את המסלול בהתאם לאופי החוויה שאותה תרצו לעבור. מסלול שטח אתגרי ולינה באוהלים או אטרקציות מדליקות ולינת גלמפינג בשטח, לא משנה מה תבחרו העיקר שתכינו את המסלול מראש כך שלא תזדקקו לבזבז זמן על החלטות והתלבטויות.

תיק עזרה ראשונה

טיול ולינה בשטח, מצריכה כמובן היערכות למצבים בלתי צפויים. כדאי להכין תיק עזרה ראשונה שיכלול פלסטרים, משככי כאבים, יוד או פולידין, משחה או ג'ל במקרה של כוויה או עקיצה הגורמים גירודים בגוף. לא לשכוח נייר טואלט ומגבונים.  

חשוב לאבזר את התיק כך שלא יהיה צורך לעצור את הטיול במקרה של פציעה קלה.

כרית לשינה איכותית

גם אם החלטתן על טיול שטח ולינה בשקי שינה על האדמה, אין סיבה שלא תישנו טוב, ושינה טובה מתחילה במנח מושלם של הגוף. לצורך כך כדאי להצטייד בכרית מהבית. אריזת כרית תתגלה כהחלטה הטובה ביותר במיוחד בבוקר יום המוחרת אחרי שנת הלילה המצוינת.

בגדים להחלפה וג'קט חם לערב

אם לא בחרתם לינת גלמפינג הכוללת מקלחת ושירותים מסודרים, סביר להניח כי אינכן מתכננות החלפת בגדים או מקלחת בחיק הטבע, אך זו בדיוק הסיבה שבגללה לא כדאי לשכוח בגדי החלפה.

בילוי היום בחיק הטבע עשוי לגרום למגוון תקלות ואירועים לא צפויים, אירועים שעשויים לגרום לרצון להחליף את הבגדים המלוכלכים בחדשים ונקיים גם אם אין מקלחת בסביבה. כמו כן, תמיד כדאי להצטייד בג'קט חם במיוחד אם לא נמצאים בחדר ושמיכה מחממת.

חטיפים ופינוקים

טיול רווקות הוא ההזדמנות הטובה ביותר להתפנק עם אלכוהול טוב, חטיפים עתירי קלוריות והפתעות מדליקות. זהו לא הזמן לשמור על דיאטה אלא להתפרע כמעט ללא גבולות. חלקו את התפריט ביניכן כך שכל אחת תביא משהו וביחד יהיה לכן תפריט מגוון ומושחת.

פלייליסט מושקע ורמקולים איכותיים

אין מסיבת בנות אינטימית בלי מוזיקת רקע תואמת אווירה ומשתתפות. התחילו מהסוף דווקא והכינו פלייליסט מושקע ובו כל השירים שתרצו כדי להיכנס לאווירה. בין אם תבחרו במוזיקה רגועה ושקטה כדי להיכנס לאווירה אינטימית, ובין אם תבחרו במוזיקת ריקודים מקפיצה, אל תשכחו להביא רמקולים, ולהטעינם בבית, כדי שתוכלו לבלות את הערב בהאזנה איכותית.

מסיבת רווקות יכולה להיות כל דבר וכל אירוע שרוצים לעשות ממנה. כל כלה והחברות המקיפות אותה, הן עולם ומלואו ויחד הן יכולות לייצר את החוויה המיוחדת והאישית שלהן. זהו הזמן להתפרק ולהשתחרר מכל ההכנות והמתח, הזמן לבלות עם חברות ללא בן הזוג, הזמן לשמוע עצות וטיפים והזמן לצחק ללא גבולות.

כל קבוצת בנות יחד תוכל להשיג את כל אלו אם רק תינתן לה המסגרת הנכונה, וטיול שטח הרחק מהעיר זו בדיוק המסגרת המתאימה.