טום קרוז רוצה להתאחד עם ניקול קידמן

השניים, שהתגרשו בתחילת שנות האלפיים, עשויים להופיע ביחד על המסך הגדול אם קידמן תענה בחיוב להצעתו של קרוז. הסרט עוסק בזוג שהתגרש ומתאהב מחדש והוא יכלול סצנות סקס

ניקול קידמן וטום קרוז

ניקול קידמן וטום קרוז היו "הפאוור קאפל" של הוליווד, הרבה לפני בראנג'לינה, עד לפרידה ב-2001 ואם להאמין לדיווחים שפורסמו ב"דיילי מייל", קרוז רוצה להתאחד עם גרושתו – על המסך. בכתבה נטען שקרוז פנה לקידמן עם הצעה שבהחלט אפשר לסרב לה, לככב לצדו בסרט שיעסוק בזוג שהתגרש והתאהב מחדש. מקור סיפר שהשחקנית "נדהמה" מפנייתו המפתיעה של קרוז ועוד יותר מכך שהסרט יכלול סצנות סקס משותפות.

למרות שפורסמו עד כה אינספור כתבות וספקלוציות על הפרידה הדרמטית בין השניים אף אחד מהם לא לכלך על האחר בתקשורת. בשנים האחרונות הקשר גם הפשיר קצת ואם הם אכן בסוף יעבדו ביחד, זו תהיה הופעתם המשותפת הראשונה על המסך לאחר כ-20 שנה. לאור ההיסטוריה הקולנועית המשותפת שלהם לא ברור אם הרעיון כזה מוצלח. אמנם השניים התאהבו זה בזו ב"ימי הרעם" אבל הם נפרדו זמן קצר לאחר שכיכבו כזוג בסרטו של סטנלי קובריק "עיניים עצומות לרווחה". חדי עין טענו שניתן היה לזהות כבר שם ניכור ביחסיהם ושאולי הסצנות הפרובוקטיביות אפילו האיצו את הקץ.

ניקול קידמן וטום

מה שבטוח, אם וכאשר יהיה סרט כזה, הוא צפוי לעורר מספיק באזז ברשת כדי להצליח בקופות ונראה כי קרוז זקוק לזה כעת יותר מתמיד. סרטו החדש "מאמיז", שיצא לאחרונה, לא הצליח לגבור על "וונדר וומן" ובשביל כוכב במעמדו זה נוק אאוט צורב. הוא עדיין אחד השחקנים הרווחיים בהוליווד אבל סרט עם קידמן יוכל ממש להקפיץ אותו חזרה לתודעה ולספק כמה רגעים ויראליים ברשת.

ניקול קידמן וטום קרוז

מאז שקרוז וקידמן נפרדו בדרמטיות (על רקע השתייכותו לכת הסיינטולוגיה), השחקנית זוכת האוסקר המשיכה לבסס את מעמדה בהוליווד ולאחרונה היא קידמה בקאן שני סרטים. במקביל לקריירה המצליחה, היא מגדלת שתי בנות עם זמר הקאנטרי קית' אורבן. אמנם דווח על כך שהם חוו משבר ביחסים והלכו לטיפול זוגי אבל אם להסתמך על החיוכים שפיזרו בשלל אירועים מאז, הם הצליחו לגבור על הקשיים.

ניקול קידמן וקית אורבן

לקרוז היה קצת פחות מזל בחייו האישיים, בלשון המעטה. השחקן הספיק להתחתן עם קייטי הולמס, להפוך לאבא ולהתגרש לפני חמש שנים (גם על רקע נאמנותו לסיינטולוגיה). לא ידוע אם הוא ניהל אחרי הגירושים זוגיות או אפילו רומן קצרצר ונראה כי השחקן בעיקר מחוייב לאהבת חייו – הסיינטולוגיה.

קטי הולמס וטום קרוז

מאז שפורסם שהוא לא ראה את בתו סורי למשך חודשים שלמים, הוא שמר על פרופיל נמוך. הפפראצי לא לכדו אותו אפילו פעם אחת עם בתו, בניגוד לעבר כשהחזיק אותה על הידיים בכל הזדמנות. אבל בימים אלה קרוז, שמתגורר בלונדון, רוצה להיות נוכח בגידולה ומחפש בימים אלה בית באל.איי, כדי להיות קרוב אליה. "הוא שוהה בלונדון בגלל הלו"ז הצפוף שלו אבל כעת הוא גייס סוכני נדל"ן שמחפשים בית עבורו. הוא מתגעגע לבתו".