חבר של הארי: ''מייגן מרחיקה את כולנו''

הדוכסית מסאסקס מרחיקה את חבריו הקרובים של הנסיך הארי ממנו. "היא ממש שולטת בהכל", חושפת מי שמכירה את חברי נעוריו וטוענת שהוא הזניח אותם מאז כניסת מייגן לחייו

גם כשמייגן מרקל נמצאת בבית פרוגמור בחופשת לידה עם בנה ארצ'י, הדרמות סביבה לא נעלמות ואתרי הרכילות מתמלאים בכותרות שליליות אודותיה. הפעם מתברר שמאז כניסת הדוכסית לחיי הנסיך הג'ינג'י, היא ורק היא קובעת את העניינים. בדרך לא דרך מרקל הרחיקה את חבריו הקרובים ממנו וחיי החברה של הארי ממש אינם כפי שהיו פעם.
לא צריך להיות מדען טילים כדי לראות כיצד מרקל השתלטה על אופני הבילוי של הנסיך וכמו שרבים אמרו קודם, "היא זו שלובשת את המכנסיים בבית". מרקל מעדיפה שהזוג יבלה עם כוכבי איי ליסט כגון ג'ורג' ואמל קלוני ונראה כי לא נשאר להארי הרבה זמן פנוי בשביל חברי הילדות שלו,  אלה שליוו אותו הרבה לפני שהשחקנית לשעבר פלשה לתוך חייו. אשת הטלוויזיה הבריטית, ליזי קאדי, סיפרה און רקורד ש"דבר אחד שמעתי בוודאות, כי אני מיודדת עם הרבה מחבריו של הארי ואחד סיפר שמייגן דחפה את כולם החוצה".

מייגן מרקל והנסיך הארי עם התינוק החדש (Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images)

"מייגן שולטת בחייו", קאנדי מספרת. "החבר הזה, שאת שמו לא אחשוף, החזיק את הארי על הכתפיים בלאסו גאס, כשהוא הסתבך שם (צולם מתפרע במסיבה פראית). הוא היה חבר טוב ונאמן שחיפה עליו בכל דבר וכעת, הוא הורחק ממנו". כמובן, לא ניתן להאשים את מרקל בכך שחבריו לא מבלים איתו. להארי יש (או אמור להיות לפחות), רצון חופשי משלו וכנראה שהוא מעדיף לרצות את אשתו המואשמת בנרקיסיזם ומניפוליטיוביות יתרה מאשר לחגוג עם האנשים שליוו את חייו.
אילו היה רוצה לשמור על חבריו, היה פשוט היה נפגש איתם, בלי קשר למה היא רוצה או לא רוצה אבל כידוע, הארי חלש אופי ונתון לגמרי לחסדי אשתו ומאז נישואיו איבד את אהדת העם הבריטי לאחר שהפך לצל של מרקל.

הנסיך הארי מבשר צילום  Steve Parsons - WPA Pool/Getty Images

רבים קיוו שעם לידתו של ארצ'י, הפופולאריות של הארי תנסוק חזרה למה שהיא הייתה לפני שפגש את מרקל אבל בריטים רבים עדיין נוטרים טינה עליו ועל אשתו, מאחר והם באופן שיטתי בזים לפרוטוקול, מבזבזים סכומי עתק על הלייפסטייל הראוותני שלהם ובגדול, מקשקשטים סיסמאות על הומניטריות אבל מתעלמים מאביה החולה והזקן של מרקל שטרם ראה את נכדו. הבריטים פעם ראו בהארי משב רוח רענן והוא היה בן המלוכה המועדף על העם הבריטי אבל לא עוד.

מייגן והארי בקאנטרי צילום:  Chris Jackson/Getty Images

בימים אלה, הנסיך ויליאם ורעייתו קייט הפכו למושא הנחמה של הבריטים, שרואים בהם נציגי משפחת המלוכה הנכבדים שמייצגים את העם הבריטי באצילות, נימוס ואלגנטיות בעוד שמרקל והארי נתפשים כוואנאביז סלבריטאים שרודפים אחרי תשומת לב בכל דרך אפשרית. קשה להאמין שזה ישתנה בקרוב, מאחר ויותר מדי דברים שליליים קרו סביבם ונראה כי הם פשוט יעדיפו להתרחק קצת, לאפריקה או לאלוהים יודע היכן, כדי לחיות בשפיות ובשלווה. לא ליותר מדי זמן כי בכל זאת, מרקל לא יכולה לשרוד בלי צלמים סביבה.