ויראלי: סלפי של צעירה לצד אשה זקנה

ציוץ של בחורה בת 18, שיצאה לבלות עם חברותיה, סחף את הרשת בזכות דמותה המפתיעה של אשה זקנה ומקסימה. "יש לנו חברה חדשה", כתבה מארי סמית'. האייטם הזה לגמרי חימם לנו את הלב

מי אמר שהצעירים של היום לא מכבדים אנשים זקנים? אם להסתמך על מה שהתחולל סביב תמונה אחת, שהפכה ויראלית ברשת, הדורות מעולם לא הצטלבו יפה יותר. בחורה בשם מארי סמית, מאוטווה, העלתה תמונה עם חברותיה אבל מה שהפך את התצלום ללהיט ויראלי מטורף היה נוכחותה של האשה הנוספת – זקנה מקסימה ונרגשת שהצטרפה לסלפי הקבוצתי.

זה היה אמור להיות עוד ערב בנות מהז'אנר "אני והיפות שלי" סטייל אבל בזכות אותה אשה מפתיעה בפריים, כולן זכו לתהילה עולמית. הציוץ, שעלה לטוויטר של סמית, זכה ליותר מ-73 אלף ריטוויטים תוך 48 שעות. סמית בת ה-18 כתבה:

"האשה הזו בחדר השירותים, הביטה עלי ואמרה 'אני זוכרת כאשר חברותיי ואני היינו מתגנדרות יפה ויוצאות לבלות. אני מתגעגעת לזה'. אז עניתי לה: 'למה להתגעגע לזה? יצאנו לבלות ואנחנו כאן, לא? אם לקצר את הסיפור – יש לנו חברה חדשה". 

זקנה וצעירות

מה שמקסים בתמונה הזו היא שניכר עד כמה ניתן לשמח אשה מבוגרת במינימום מאמץ. בימינו, ישנם הרבה זקנים שסובלים מחוסר תשומת לב ומחוות כאלו עושות להם את היום. אנחנו לא מצפים שחבורת צעירות תתייחסנה יפה לאשה שיכולה להיות סבתא שלהן, שלא לומר, תצרף אותה אליהן בזמן שהן מבלות אבל הרגע הקטן הזה הצליח לחמם את הלב של כל כך הרבה אנשים בכל העולם.

סמית זכתה לאינספור תגובות מפרגנות ואוהדות והיא הפכה, בלי לתת על כך את הדעת, לגיבורת רשת צעירה שלא מפקירה את הדור המבוגר. התמונה הזו עשתה לי את היום. אני רק מקווה שהן החליפו טלפונים וכי החברות הפוטוגנית תחזיק מעמד מעבר לזמן שלוקח לעשות ריטוויט

הציוץ המקורי:

ציוץ צעירה וזקנה

 

החברות החדשות:

 

זקנה וצעירה

 

הנה מבחר תגובות:

ציוץ זקנה וצעירה

 

צילום: מתוך הטוויטר של סמית