ויראלי: מדונה ובתה חוגגות את 2018

לרגל השנה החדשה הזמרת מדונה העלתה תמונה עם בתה הבכורה, לורדס בת ה-21 ועוררה הדים בגלל פרט אחד בולט במיוחד בהופעתה

אם יש מישהי בעולם הזה שתמיד יודעת לעורר פרובוקציה זאת מדונה. הזמרת העלתה לרגל פתיחת השנה החדשה תמונה ויראלית עם בתה לורדס לאון. אם להסתמך על הבשורה שמביאה הבת ל-2018: לגלח שיער זה אאוט ולגדל שיח קטן זה אין. גולשים רבים הגיבו בזלזול וקטלו את הופעתה של לורדס בעוד שאחרים פרגנו לה על כך שלא אכפת לה מה חושבים עליה ושהיא עושה בדיוק את מה שבא לה. ואתם הרי יודעים ממי היא קיבלה את התכונה הזאת בירושה.
רבים רואים בלורדס, 21, נציגה פמיניסטית שיוצאת נגד אידיאל היופי הסטנדרטי וכמי ששוברת מוסכמות ותפישות לגבי איך נשים אמורות להיראות במדיה. לא נראה שלורדס מתעניינת כל כך בקריירה מוזיקלית ומעדיפה לדגמן למותגים נחשקים כגון "סטלה מקרטני", כשגולת הכותרת הייתה כאשר כיכבה בקמפיין של בית האופנה ב-2016. במקביל הופכת לורדס לפרסונה אדג'ית וקולית שמעוררת באזז ועניין בקרב משרדי פרסום ומלהקים רבים שפונים אליה עם כל מיני הצעות מפתות.
נראה שהיא לא מתרגשת מכל הפרסום והתהילה ושומרת יחסית על פרופיל נמוך. בראיון ל"ווג" סיפרה לורדס ש"אנשים שופטים כל מהלך שלי וחשוב לי לא לתת לזה להשפיע עלי ולשלוט בחיים שלי". בלטו ביעדרם: הבן רוקו, שמתגורר עם אביו, הבמאי גאי ריצ'י ושתי הילדות המאומצות של מדונה ממלאווי. על הניכור שחש הבן כלפי אמו כתבנו לא מעט פעמים אבל דווקא שתי הילדות הקטנות הופיעו בתמונות קודמות ולכן לא ברור למה מדונה לא העלתה תמונה משפחתית עם בנותיה המאומצות אבל לא נורא, אנחנו בטוחות שבשנה הבאה נראה אותן לא מעט.
מדונה ובתה לורדס אינסטה