התמונה הוויראלית של ג'סטין טרודו

הרשת לא יודעת את נפשה מרוב אושר, אם להסתמך על כמות השיתופים והציוצים שקיבלה התמונה הזו, של ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו, בה הוא עומד באולם כמו פסל יווני

כבר כמה זמן שג'סטין טרודו נחשב לשובר הלבבות מספר אחד בענף הפוליטיקה העבשה. בין שרים עם כרס אימתני לבין נשיאים כבויים, הגברבר הצעיר, ראש ממשלת קנדה הנמרץ, הפך למשב רוח רענן שהצליח לכבוש את ליבן של קייט מידלטון, איוונקה טראמפ ובעצם, כל מי שלחצה לו את היד לשתי שניות והביטה לתוך עיניו החודרות.

כעת טרודו גם זכה לתואר "האיש עם הישבן הכי הורס ברשת", לאחר שהתמונה הזו, בה הוא נראה עומד כמו פסל יווני, הפכה מגה ויראלית ברשת. היא הופצה בזכות הישבן החטוב שלו וכן, קיבלנו דוגמה להחפצה מהכיוון השני, כאשר הפעם גבר עומד במרכז והופך לאובייקט מיני ולא אשה. לא בטוח עד כמה זה מפריע לו כי אנחנו עדיין בעולם בו נוטים לשפוט נשים על פי מראה ופחות גברים.

ספק אם למישהו אכפת מהמניפסט שלו, ה"אני מאמין" שלו, האג'נדה שלו – שהיא פרו נשים ופמיניסטית לגמרי – ובכלל, מהמקצועיות שלו. בעיני רבים, הוא הפך לממתק עיניים, במדינת העלה האדום ובמקביל לשבחים שהוא מקבל, גם נהיה פופולארי לקטול אותו על סמך המראה. בינתיים, בעיני מבקריו, הוא מצליח להיות בעיקר פרזנטור מוצלח וייצוגי והם מאמינים שהוא זוכה להרבה כותרות בגלל הצ'ארם ולא מעבר.

כאן המקום לציין שטרודו רחוק מתדמית הפלייבוי שמנסים להדביק לו והוא איש משפחה סולידי. לא שזה ישנה את גישת התקשורת כלפיו.

הנה כמה מהציוצים והתמונות שעלו. ללא ספק, היה יכול להיות נחמד אם הוא היה ראש הממשלה שלנו.

ג'סטין טרודו נואם

 

ג'סטין טרודו ציוץ

 

הישבן של טרודו

 

ציוץ טרודו

 

ג'סטין טרודו רשת

 

ישבן טרודו ברשת

 

טרודו עומד ונואם

 

תחת טרודו