ויקטוריה בקהאם קיבלה תואר אצולה

עד היום ויקטוריה הייתה ידועה בעיקר כחברת להקת "ספייס גירלז", מעצבת אופנה שיקית ואשתו של הכדורגלן דיוויד בקהאם אבל מתברר שהבריטית האלגנטית תרמה המון לצדקה עד היום והפכה בשנים האחרונות לפעילה חברתית מובילה. ריספקט

הישג גדול רשמה אתמול מעצבת האופנה והספייס גירל לשעבר, ויקטוריה בקהאם. מי שהפכה לאחת הנשים המשפיעות בעולם בתחום האופנה ולפעילה חברתית שמקדישה מזמנה לצדקה, קיבלה תואר אצולה מהנסיך ויליאם בכבודו ובעצמו. הטקס החגיגי התקיים בארמון באקינגהאם ובמהלך האירוע, בקהאם, שהתלבשה באופן סולידי בכחול כהה, לא הסתירה את שמחתה וחייכה באיפוק במעמד השמור ליחידי סגולה מבריטניה.

רק לא ברור לאן נעלמה קייט מידלטון. אולי הסתירו אותה כדי שלא תגנוב את ההצגה. בעלה, כדורגלן הצמרת דיוויד ואימה, ג'קי, הביטו על בקהאם בגאווה. ללא ספק, כברת דרך ארוכה עברה זמרת הפופ לשעבר, עד שהגיעה למעמד נכבד זה. כמעט בלתי נתפס להפנים את המהפך, מצעירה בעלת סטיל מחריד ותספורות נוראיות, הפכה הבקהאמית לאייקון שיק בינלאומי, כזו שמלבישה את כל הסטאריות באלגנטיות ובשיא הקלאסה.

ויקטוריה בקהאם תואר אצולה

אולי יעניין אתכן לקרוא:

כך התאהבה ויקטוריה בקהאם בדיוויד

הנשיקה של ויקטוריה בקהאם שעוררה סערה

כמצפה, בקהאם הייתה מאוד נרגשת מהרגע הנחקק וסיפרה ש"אני אעשה הכל עבור הילדים שלי ואני חושבת שלכל אשה יש את הזכות להיות בריאה ולהעניק לילדיה עתיד בריא ומזהיר". כמו כן, היא הוסיפה ש"סיר אלטון ג'ון הוא חבר יקר שלי ושל דיוויד ואנחנו תורמים של האגודה שהקים במשך עשרים שנה. עבדתי עם הרבה ארגוני צדקה שמעלים מודעות למחלת האיידס ועוד. הבנתי שעלי לעשות צעד קדימה, לעשות יותר, להכיר את הנשים ולהבין אותן. הביקור בדרום אפריקה שינה לי את החיים".

ויקטוריה בקהאם

בקנאם אולי ידועה לרובנו בתור סלבריטאית עם סטייל אבל מתברר שהיא מאוד פעילה בקידום מטרות חברתיות. ב-2014 היא הפכה לשגרירת האו"ם, לצד פעילות חברתית למען בעלי חיים וילדים. בגיל 40 הבינה בקהאם שהיא צריכה לתת יותר מעצמה וכי יש לה אחריות כאישה וכאימה לעשות זאת. "מסיבה כלשהי אנשים מקשיבים לי. זו תחילת מסע מופלא עבורי. אני אחזור לדרום אפריקה בעוד כמה שבועות ואמשיך את הפעילות שלי".

דיוויד בקהאם ויקטוריה

למי ששכח, בעלה זכה לכבוד דומה כבר ב-2003, כשקיבל תואר אצולה בעצמו והוא תיאר זאת כ"רגע הגאווה הגדול ביותר. היום היה מיוחד כי הבאתי את סבא וסבתא שלי וזה הסב לי גאווה שיכולתי להביא אותם למקום שהם סגדו לו כל חייהם. לפגוש את המלכה, אין יותר מזה".