אימן: "דיוויד בואי לנצח"

אלמנתו של אגדת המוזיקה, דיוויד בואי, העלתה לרשת תמונה מרגשת לכבוד יום הולדתו ה-70. לעולם לא נשכח את הזיקית האנושית ואחד האמנים הגדולים שקמו אי פעם, שנפרד מאיתנו לפני כשנה

החיים ממשיכים אבל ישנם אנשים שהם באמת בלתי נשכחים, לא רק עבורם בני משפחתם וחבריהם, אלא עבור כולנו. דיוויד בואי, האגדה הנצחית, הזיקית האנושית, מת יומיים אחרי יום הולדת 69 ואלמנתו שבורת הלב, אימן, העלתה תמונה מרגשת לכבוד יום הולדת 70, שהיה חוגג אלמלא נפרד מאיתנו. "לנצח בואי", כתבה הדוגמנית המפורסמת, 61, לד התצלום בשחור-לבן.

השניים רקדו להם על החוף, באחת התמונות היפות של הזוג. היא ריחפה בשמלה קלילה מבד טול והוא בסטייל הייחודי שלו, עם כובע קש ביד. "All it takes is 1 song to bring 1,000 memories", ניסחה אהובתו ושיקפה תחשה של רבים מאיתנו. הזוג, שהיה נשוי 23 שנה, היווה השראה גדולה לרבים והשניים נראו אוהבים, מסורים וקוליים בכל מקום שהיו.

דיוויד בואי ואימן

סיפור אהבתם, של המוזיקאי הגאון ודוגמנית הצמרת, שהייתה סנסציה הרבה לפני נעמי קמפבל ושות', הוא אחד היפים ומעוררי קנאה שיש ולא יכולנו שלא לכתוב עליו פה. מעט מאוד אנשים מחזיקים מעמד כמו שני אלה ולפחות היא זכתה לחיות לצד אחת הדמויות הכי ייחודיות ומקוריות בעולם.

לטענת במאי הקליפ "לזריוס", ג'והן רנק, גילה שמחלת הסרטן הייתה חשוכת מרפא כשלושה חודשים לפני מותו. למעשה, בואי גילה את מצבו האמיתי תוך כדי צילומי הקליפ. בסרט תיעודי על חייו, של ה-BBC2, נכללו תמונות נדירות וקטעי ראיונות ייחודיים. בואי ענה לשאלה "האם תמיד רצית להיות מפורסם?" כך:

"יה. זה יותר מלהיות כוכב. זה להיות פרודוקטיבי. אני לא מסופק מלהיות כוכב רוק כל חיי.. אני מנסה להיות אחד כעת כי אני זקוקלזה כרגע מסיבה ספציפית כדי שאוכל להתפנות לדברים אחרים". העולם היה מופתע ממותו, גם כי מחלתו נשמרה בסוד. שנת 2016 תיחקק כ"שנת פרידות" מכמה אמנים גדולים: פרינס, לאונרד כהן, ג'ורג' מייקל כמובן, מייג'ור טום, דיוויד בואי האחד ויחיד. אבל לפחות נשארה מאחור מוזיקה מדהימה ותמונות נפלאות, כמו זו כאן. לחיי האהבה, המוזיקה ומה שביניהן.

צילום: מתוך אינסטגרם של אימן