השער הסקסי של ברברה סטרייסנד

הזמרת האגדית הצטלמה בגיל 74 לשער מגזין "W" ונראית לוהטת מתמיד. כמה מרענן לראות את סטרייסנד המופלאה ולא עוד דוגמנית משמימה. לא יכולנו לבקש יותר

בזמן שרוב המגזינים מצלמים לשער דוגמניות וסלבריטאיות צעירות, מגזין "W" עשה מהלך יוצא דופן ובחר בברברה סטרייסנד האחת ויחידה. השער החדש מציג את הזמרת האגדית, באופן סקסי, אלגנטי ושיקי לגמרי. אז אם היינו צריכות תזכורת לדרך שהיינו, היא הגיעה בדמות סטרייסנד, 74, שגרמה לי להתקף נוסטלגיה. וואו, כמה זמן עבר מאז שראיתי אותה.

בימים אלה הכוכבת עובדת על אוטוביוגרפיה וביגוד אלי, במסגרת הראיון היא הודתה שדווקא אינה נוסטלגית. "זה מאוד משעמם לרחם על עצמך ולבכות על העבר", הצהירה ומה נגיד, צודקת. אין מה להתרפק יותר מדי על העבר ועל מה יכולנו לעשות או להיות. בכתבה, שלא חשפה משהו יוצא דופן על חייה, שיתפה האייקון המוזיקלי פרטים קטנים על הנשיקה הראשונה שלה, על התפקידים שגילמה לאורך הקריירה ועל עשייתה המוזיקלית העשירה. אבל השוס הוא באמת התצלום הקולי כאן. לגמרי קול!

כיף לראות אותה כאן. למרות שסטרייסנד מרוטשת בטירוף, היא לגמרי נותרה קלאסה אמיתית ונחמד לדעת שעורכים לא שוכחים את הכוכבות הוותיקות. כן, נמאס לסגוד לדור הצעיר ולא יזיק להתרפק על העבר בנוסטלגיה. רק בלי לבכות, כן?

ברברה סטרייסנד