השחקנית לוסי דובינצ'יק מורדמת ומונשמת

כוכבת "קלרה הקדושה" נפלה (שלישי) ממרפסת דירתה ביפו ומצבה מוגדר קשה. המשטרה: "אין חשד לפלילים"

אתמול (שלישי) נפלה לוסי דובינצ'יק, אחת מהשחקניות הבולטות של ישראל, מגג דירתה שביפו ופונתה על-ידי מד"א לבית החולים איכילוב. עם הגעתה היא הוכנסה לחדר ניתוח ובתומה הועברה לאשפוז ביחידה לטיפול נמרץ כשהיא מורדמת ומונשמת. הבוקר נמסר מבית החולים כי מצבה התייצב אך עדיין מוגדר קשה. טרם הובהר מה בדיוק קרה שם בדקות לפני הנפילה אך המשטרה מסרה ש"אין חשד לפלילים".
.

שי כהן דבי, מנהלה האישי של דובינצ'יק, מסר בתגובה: "אין נזק מוחי כרגע והמצב יציב. בואו נתפלל שלוסי תעבור תקופת החלמה ושיקום ושהכל יהיה בסדר. כרגע היא עומדת לפני שיקום ארוך כי האגן והרגליים מרוסקות אבל תודה לאל המצב יציב ומקווים לטוב". מבית החולים נמסר: "אין שינוי במצבה של לוסי דובינצ'יק. היא עדיין מוגדרת במצב קשה אך יציב. מורדמת ומונשמת. בשלב זה, לא נשקפת סכנה מיידית לחייה. אני מבהיר שכל מידע שיימסר על ידי גורם שאינו מבית החולים אינו מוסמך. בסיכום עם המשפחה, לא יתנו הצהרות לתקשורת מטעמם או מהצוות הרפואי.המשפחה מבקשת לשמור על פרטיותה ולא להגיע לבית החולים".

לוסי ובתה

.

דובינצ'יק, 34, נולדה וגדלה במוסקבה ועלתה לישראל יחד עם משפחתה כשהיתה בת 7. בגיל 10 הוחתמה על ידי סוכנות הדוגמנות "יולי" ודגמנה בקמפיינים, קטלוגים ופרסומות עד 1994. היא למדה במגמת משחק ותיאטרון בבית הספר התיכון לאמניות "תלמה ילין" והיא בוגרת הסטודיו למשחק של ניסן נתיב.
..

ב-1996 היא זכתה, בהיותה בת 14 בלבד, בפרס אופיר לשחקנית הטובה ביותר על תפקידה הקולנועי הראשון בסרט "קלרה הקדושה". היא היתה השחקנית הצעירה ביותר שזכתה בפרס זה. הקריירה שלה בטלוויזיה כללה הפקות דרמה וטלנובלות וכללה, בין השאר, את הסדרות "פלורנטין", "השכנים ממול", "החצר" ו"מיכאלה". היא גם השתתפה בעונה השנייה של תכנית הדוקו "6 אימהות". גם בתיאטרון היתה לדובינצ'יק קריירה עשירה ומגוונת וכיום היא משחקת במספר הפקות של תיאטרון "גשר".

.
לוסי דובינצ'
.

דובינצ'יק היא אמא לאלמה, בת 10, בתה מיחסיה עם ג'וני פיטרסון, שכיכב לצידה ב"קלרה הקדושה". בעברה היא הייתה נשואה לבמאי שי בן עטר אך הם נפרדו לאחר שנתיים.

 .
השנה האחרונה הייתה לא פשוטה עבור כוכבת הסרט "קלרה הקדושה", שהפכה עם השנים לאחת השחקניות העסוקות בתעשיה. ב-2016 היא הכריזה על עצמה כפושטת רגל, לאחר שלא הצליחה להחזיר חוב של 150 אלף שקל לבנק. למצב הכלכלי הקשה היא נקלעה לאחר שהשקיעה בסטארטאפ הקשור באוכל שכשל. גם חייה האישיים עברו טלטלות מורכבות ולאחר שהצהירה בינואר 2017 שהיא מתחתנת עם הצלם אוהד האקר, האירוסים בוטלו מוקדם יותר השנה.