הצצה לתוך ביתה של ג'ניפר אניסטון

באופן נדיר העניקה השחקנית הצצה לתוך שגרת חייה. אל תחשבו שזה מנדיבות לבה, שילמו לה הרבה כסף כדי לקדם מותג מים על רקע פינות ביתה בלוס אנג'לס

אם רציתם טעימה מעולם הפרסום החדש, זה שמתחבר לעולמו של הפרזנטור באופן מושלם, קיבלתם אותה דרך ג'ניפר אניסטון ("חברים") ומותג המים "סמארט" אותו היא מקדמת (וגם שותפה עסקית של החברה). הקמפיין החדש שלהם מסונכרן עם רוח הזמן ומציג את אניסטון כפי שהיא נראית בחייה האמיתיים כאשר בקבוק המים תמיד לצדה בשלל פינות בביתה באל.איי אותו היא חולקת עם בעלה, ג'סטין טרודו. התוצאה ויראלית, ממושטגת ובעיקר מבריקה כי מי לא רוצה הצצה לביתה? גם המסר בהחלט עובר: סמארט נמצא איתך בכך רגע.
אניסטון מקפידה על הלוק הסטרילי והנוח שלה ואין פה הפתעות (כמו לראות אותה עושה קוק על המיטה בחדרה) אבל יש פה בחורה שאוהבת סריגים נוחים, את כלבתה סופי ואת חברתה משכבר הימים, מוניקה מ"חברים" (קורטני קוקס). משום מה, אין זכר בעלה (כנראה לא הסכימו על סכום השתתפותו) אבל אפשר קצת להתרשם מעולמה הנקי והכה אמריקאי של אחת השחקניות האהודות על המסך.
אפשר לומר שהתוצאה עצמה קצת משמימה אבל הכיוון של שיבוץ בקבוק המים באופן אורגני בפעולות היום יום הוא חכם ומחבר בין קהל היעד לאניסטון באופן מוצלח. ללא ספק, יהיה מסעיר יותר להציץ לתוך ביתן של בנות משפחת קרדשיאן אבל נסתפק במים וספה בצבע אפור לעת עתה.
ג'ניפר אניסטון בביתה
ג'ניפר אניסטון בבית
ג'ניפר אניסטון עם הכלב
ג'ניפר אניסטון ושולחן
ג'ניפר אניסטון ואיפור
ג'ניפר אניסטון ומוניקה
 צילום: SmartWater