הערב הגדול של גל גדות

לפרמיירה החגיגית לסרט "וונדר וומן", שהתקיימה באל.איי, הגיעה הכוכבת הראשית בסנדלים שטוחים ושמלת ערב מרשימה של ג'יבנשי. אך מי שגנבה את ההצגה היתה לינדה קרטר, שגילמה את התפקיד בעבר והוכיחה שהיא הפלא האמיתי כאן

הסרט "וונדר ומן" יעלה בשבוע הבא והפרמיירה החגיגית התקיימה באל.איי, בכיכובה של גל גדות. לפרמיירה המתוקשרת הגיע כל הקאסט, הכולל את כריס פיין ורובין רייט ונכחו גם הנציגות הישראליות שלנו בהוליווד, נועה תשבי ואלונה טל שהצטלמו ליד השלט הענק בגאווה. זה הערב הגדול של השחקנית הישראלית, שצעדה על השטיח הכחול בשמלת ג'יבנשי אדומה ולוהטת (שקצת חנקה אותה בצוואר) ועוררה עניין מיוחד כשבחרה לבוא  בסנדלים שטוחים (של "אלדו", מחירן בישראל 249.90 שקל) במקום בנעלי עקב כנהוג באירועים כאלה.

אתרים בחו"ל מיהרו לפרגן לגדות על הבחירה הנועזת, אותה הגדירו כ"מעצימה ופמיניסטית" אבל האמת היא שגדות פשוט מתחה את הגב ונאלצה ללכת כמה ימים ללא עקבים. בכל הופעותיה במסגרת קידום הסרט נצפתה גדות בנעליים שטוחות, מה שזיכה אותה במחמאות מנשים ששמחו לראות את הלוק המרענן, מבלי לדעת את הסיבה שעמדה מאחוריו.

gadotsandalsALDO - 249.90 שח צילום יחצ חול (3)גם אתן יכולות: אלדו,  249.90 שקל. 

אבל עם כל הכבוד לגדות, מי שבאמת גנבה את ההצגה הייתה וונדר וומן המקורית, לינדה קרטר, שהעבירה את השרביט לדור הצעיר ונראתה פשוט מדהים בגיל 66. בלבוש אלגנטי ולא מתאמץ הוכיחה קרטר שהיא הפלא האמיתי כאן. במפגש הפסגה השתיים צחקו, התחבקו, התנשקו וסיפקו לא מעט פריימים מלהיבים למעריצים הרבים, ששמחו לראות את שתי הנשים הללו ביחד.

גל גדות ולינדה קרטר

בימים האחרונים פורסמו סקרים בתקשורת העולמית, שמצביעים על כך ש"וונדר וומן", הוא הסרט שהגולשים הכי מצפים לו הקיץ. הוא כבר קיבל ברשתות החברתיות ביקורות טובות, מצופים שהוזמנו להקרנה המוקדמת בארצות הברית. מהתרשמותם עולה, שהסרט מעביר "הומור אפלולי לצד סצנות אקשן מעולות" ושהבמאית, פטי ג'נקינס, שיחקה אותה בגדול. גדות זכתה לשבחים על הופעתה, גם בקרב גברים שפקפקו ביכולות הפיזיות שלה בעבר, כשהיא רק לוהקה לתפקיד בטענה שהיא "רזה מדי ולא נראית כמו אמזונה".

גל גדות בשמלה אדומה

אבל לצד אלה שפרגנו היו כאלה שטענו שאין זה חוכמה לעשות סרט "טוב" ביחס לשאר הסרטים "הנוראים" שיצאו מאולפני האחים וורנר בשנים האחרונות. אני מאמינה שיצוצו ביקורות קטלניות מצד מבקרים נוקשים בהמשך אבל לסרט "וונדר וומן", מספר יתרונות על פני סרטים אחרים בקופות. זו הפעם הראשונה שגיבורת-העל האהודה מקבלת סרט קולנוע שלם בכיכובה וכולם מחכים לראות איך יצא. כמו כן, וונדר וומן מלהיבה לא רק גברים חובבי הז'אנר אלא נשים בכל הגילאים שמתרגשות מהרגע ההיסטורי.

גל גדות וכריס פיין

בארצות הברית מתוכננות לא מעט הקרנות סגורות לנשים בלבד, מה שהרגיז אפילו כמה גברים שכתבו על כך. הסקרנות לבדה תגרום לרבים לנהור לאולמות הקולנוע כדי לפחות לדעת על מה כל הרעש. אני מאמינה שהסרט יהיה מבדר ולא מביך, אם להתרשם מהטריילרים המעולים. מצד שני, טריילרים נועדו להיראות מעולים, גם אם הסרט מחורבן אז קשה לדעת. נחזור לפה עם הביקורת ונדווח לכם אם שווה לצאת מהבית בשביל זה.