העניבה המשוחררת של מלניה טראמפ

הגברת הראשונה של אמריקה, מלניה טראמפ, נפגשה עם ג'סטין טרודו ואשתו בבית הלבן והופיעה בשיק רשמי עם טוויסט מדליק

מלכת הסטייל הבלתי מעורערת של אמריקה, מלניה טראמפ, זנחה את ה"טקסס שיק" שאימצה עד לא מזמן וחזרה להפגיז הופעות שיקיות ואלגנטיות עם הטוויסט האופייני לה. הפעם, לכבוד קבלת הפנים החגיגית של ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו ואשתו סופי, היא בחרה חליפה אפורה עם עניבה פתוחה ומשוחררת. החליפה היא מבית היוצר של המעצב האמריקאי ראלף לורן.

טרנד נולד? לא נתפלא אם כן, בכל זאת, כשהגברת הראשונה של אמריקה בוחרת אאוטפיט הוא הופך לסולד אאוט תוך דקות ואינספור נשים בכל העולם מחקות את סגנונה.

(

הפגישה, שנערכה בבית הלבן עם נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, הייתה אמנם פורמלית אבל הלבוש של מלניה שידר נונשלנט מרענן. חליפה ועניבה בדרך כלל משקפת את הבחירה הטבעית של אנשי עסקים ולמרות שהיא נתפשת כגברית, היא יכולה לשדר סקס אפיל כובש אם לובשים אותה באופן מיוחד ויודעים לתת לחליפה את הטאץ' הנכון, כמו שעשתה מלניה שהראתה שחליפה יכולה להיות הכל חוץ ממשעממת. השיער הפזור ואיפור העיניים המעושן הוסיפו למראה את הגלאם הנכסף.

אבל מעבר לזה, בבחירה הזו של הגברת הראשונה יש אמירה. זו לא הפעם הראשונה שמלניה לובשת חליפה, אבל זו היתה הפעם הראשונה מזה שנים שאשת הנשיא שינתה את  הדינמיקה המקובלת בצילום המסורתי של קבלת הפנים של ראשי מדינות בבית הלבן שבו לרוב אנחנו רואים שני גברים בחליפות ואת נשותיהן בשמלות, עומדות לצד הגברים וממלאות את תפקידן הנשי והייצוגי כ"אשתו של".

דווקא מלניה שסופגת ביקורות קשות על מערכת היחסים בינה לבין בעלה, היתה הראשונה לשנות את מאזן הכוחות בתמונה. ככל שעובר הזמן אנחנו עדים לשינויים שהיא עוברת ולבטחון שהיא צוברת בתפקידה וממשיכים להיות מופתעים ממנה לטובה. מלניה לא אישה קטנה, היא אישה שעשתה בחירה ונאבקת בשם הרע שיצא לה בעקבותיה ונכון להיום היא עושה זאת בהצלחה.

President Trump And First Lady Welcome Canadian Prime Minister Justin Trudeau And His Wife Gregoire To The White House

מלניה טראמפ ועניבה

מלניה טראמפ ועניבה