הסלפי החושפני של ג'ניפר לופז

לא ברור מה גרם לזמרת כמעט להתפשט בסלפי שהעלתה לרשת. אמנם ג'יי לו נראית מדהים אבל גולשות רבות הגיבו שהיא "נראית זולה" והאמת היא, שממש לא ברור למה היא צריכה להתנהג כמו פליטת ריאליטי רודפת צומי

ברשת תוכלו למצוא לא מעט תמונות חושפניות של כוכבות מפורסמות ומי שאוהבת לעשות למעריצים טיזינג תמידי היא ג'ניפר לופז, המגה דיווה הלוהטת. לא ברור למה הכוכבת בת ה-47 מרגישה צורך להצטלם, כמו איזו פליטת ריאליטי רודפת פרסום א לה קים קרדשיאן ולהראות לנו שהיא עדיין לוהטת. זה נראה לי די מטופש לבהות בזמרת מוכשרת חצי מתפשטת ללא סיבה. בסדר, יש לך אחלה גוף וציצי, מה הרעיון?

אבל בימינו הסלפיאדה לא יודעת גבולות וסלברטאיות, ותיקות וחדשות, הבינו שעל מנת להישאר רלבנטית ומעוררת באזז בתחום הבידור, רצוי עם כמה שפחות בגדים. כן, סקס תמיד מוכר ועירום גם. תשאלו את ביונסה, שחצי התפשטה במסגרת תמונות ההריון שלה. במקרה של לופז, המגיבים התחלקו לשתי קבוצות – אלה שהיללו את חיצוניותה ופרגנו לגופה החטוב ואלה שציינו שהיא הצטלמה ללא טיפת קלאסה וכי התמונה זולה ולא אצילית בעליל.

ג'ניפר לופז חושפנית

ג'יי לו כתבה ליד התמונה, אותה העלתה לאינסטגרם שלה, שהיא "מכינה את גופה ומוחה להופעה בווגאס". לפי מה שראינו כאן, זו תהיה הופעה מבוקשת מאוד, כנראה. מה שכן, בזכות כוכבות כמו לופז, הגיל הפך ללא רלבנטי. היא מראה, שגם בגילה, אפשר להצטלם בכיף כמו בת עשרים, להצטלם חושפני ולא להתבייש או להתנצל. צעירות רבות היו מתות לגוף כזה ודרך לופז וכמותה, אנחנו מגדירות יותר ויותר נשים מעל גיל ארבעים כ"לוהטות".

אולי עוד יעניין אותך:

ג'ניפר לופז לא מזדקנת

הסלפי הסקסי של ג'ניפר לופז

ג'ניפר לופז חגגה 47 בלבוש המושלם הזה