הסטוקר של ג'ניפר לופז

הכוכבת נאלצת להתמודד עם סטוקר אלים שלא יודע גבולות והיא הוציאה נגדו צו הרחקה. בינתיים הוא הספיק לשלוח לה זר פרחים, להתעקש לראות אותה ולנסוע עם הרכב לתוך הטריטוריה שלה

כוכבות נהנות מעושר, פרסום, הערצה וחיים שהם דבש אבל לפעמים הם נאלצים להתמודד עם הצד האפל של התהילה. במקרה של הדיווה ג'ניפר לופז, היא סובלת בימים אלה מסטוקר עקשן שלא מרפה. כוכבת הפופ היא כמובן לא הראשונה שנאלצת לסבול עם מעריץ שלא יודע גבולות. כתבנו כאן על שרון סטון שנאלצה להתמודד עם אדם חולה ואובססיבי ששלח לה מכתבים, גם מתוך הכלא.

לופז החליטה לא לקחת צ'אנסים והיא הוציאה צו הרחקה נגד סטוקר בעל רקע אלים, העונה לשם טימותי מקלנהן. עד כה הוא לא פגע בה, אבל הוא נעצר לאחר שחדר לפרטיותה, כאשר נסע לתוך שטח המגורים שלה עם הרכב ושלח לה זר פרחים. הוא השתוקק לראות את הזמרת ולאחר שלא זכה לכך, המשיך להציק לה עם שליחת מיילים ופרחים.

ג'ניפר לופז גוף

בהוראת השופט, על הסטוקר לשמור על מרחק של 90 מטר מהכוכבת, מהתאומים שלה, בית הספר ובית המשפחה שלה. עליו לשמור על המרחק הזה גם ממקום עבודתה של הזמרת, הרכב שלה ומכל מקום למעשה בו היא נוכחת. שומר הראש של לופז כמובן דואג ללקוחה שלו בכל דרך אך גם הוא מוטרד מהעובדה שלסטוקר הזה רקע של אלימות ואיומים והוא הגיש לבית המשפט מסמכים המעידים על כך.

לופז, 47, סבלה גם בעברה ממעריץ אובססיבי שלא הרפה. ב-2013 היא נאלצה להוציא צו הרחקה מאדם בשם ג'ון דוביס, לאחר שפרץ לבית שלה בהמפטונס והתגורר בטירתה הניו יורקית למשך 6 ימים. אמנם היא לא הייתה בבית באותה עת אבל תודו שאין יותר קריפי מזה. נראה כי אין לה יותר סבלנות בשביל עוד סייקו בחיים וכעת היא נוקטת בכל אמצעי הזהירות  האפשריים. טוב, לפחות היא מתנחמת בזרועותיו של דרייק.

צילום: גטי