הנפילה של ג'ניפר לופז

הזמרת רגילה להפגין גמישות מרשימה על הבמה אבל באמצע הופעה בלאס וגאס היא מתחה שריר, צנחה על הרצפה ולא הצליחה להרים את עצמה עד שקיבלה עזרה מהרקדנים שלה. אאוץ'

בגיל 47 ג'ניפר לופז עדיין נחשבת לאחת הפרפורמריות הגמישות בעולם אבל בשבוע שעבר, באמצע הופעה בלאס וגאס, הזמרת מתחה שריר, נפלה על הרצפה והזדקקה לעזרת רקדניה על מנת לקום. התנועה שביצעה קיבלה על ידי הצוות שלה את הכינוי "החלקת ברכיים דרמטית" ומתברר שבכל ההופעות הקודמות לופז ביצעה אותה ללא בעיות. אך כידוע, גם המקצועניות ביותר עושות פאדיחות פעם בכמה זמן.

כפי שניתן לראות, רקדניה היו מוטרדים מאוד מהמצב אליו נקלעה וכל אחד מהם משך אותה למעלה מהר ככל הניתן. בזמן הנפילה בצבצה מתחת למגף תחבושת, שהיתה כרוכה סביב הברך שלה והעידה על כך שלופז כבר נפצעה לפני ההופעה הזו. לאחר שלופז נעמדה על הרגליים היא המשיכה להופיע רגיל, כאילו לא קרה דבר ולא ניתן היה לראות שום סימן של סבל על פניה.

לצערה, היו מספיק אנשים שתיעדו את הרגע הכואב על הבמה והוא הפך ויראלי תוך שניות. לא נעים אבל לפחות היא יכולה להתעודד מכך שהמופע שלה, "All I Have", היה המוצלח ביותר בלאס וגאס ב-2016, עם רווחים של 34.6 מיליון דולר והוא עקף את זה של בריטני ספירס, "Piece Of Me".

הנה הרגע הכואב:

[youtube B0RZ9fCkOZM nolink]

ג'ניפר לופז נפלה

לופז בריקוד

לופז