הנסיכים שרלוט וג'ורג' גונבים את ההצגה בפולין

המשפחה המלכותית ביקרה בפולין, לכבוד יום הולדתה של המלכה אליזבת השנייה ומי שגנבו את ההצגה, כרגיל, היו הנסיכים שרלוט וג'ורג'

במסגרת ביקורם המלכותי בפולין, הנסיך ויליאם וקייט מידלטון צירפו אליהם את הנסיכים ג'ורג' ושרלוט. ויליאם נשא נאום מרגש, לכבוד יום הולדתה של סבתו, המלכה אליזבת השנייה ואף דיבר על הקשר החזק בין בריטניה לפולין. הוא הדגיש את האומץ ויכולת ההתאוששות של העם הפולני והתפייט על היחסים החמים עם העם הפולני, שהלכו והתחזקו מאז ביקור המלכה ב-1996.

אך עם כל הכבוד לנאום מעורר ההשראה של הנסיך, מי שגנבו את ההצגה היו הנסיכים הקטנים. ג'ורג' נצפה בחולצת משבצות גברית ומכנסי ברמודה, בעוד שאחותו לבשה שמלה מקסימה בגווני אדום ולבן, שהתאימו לנעליה האדומות. ניכר כי שרלוט דומה בעיקר למלכה וכי אינה מזכירה בתווי פניה את מידלטון או את אביה.

מהרגע שירדו מהמטוס שרלוט נצמדה לאמה, שבחרה להופיע בשמלה לבנה וסולידית (בעיצובו של אלכסנדר מקווין), בעוד שהנסיך הקטן, שלא היה נראה מרוצה במיוחד, צעד יד ביד עם אביו.

משפחת המלוכה בהרכב מלא

במהלך ביקורם, המשפחה נהנתה מקונצרט של הפליהרמונית, סיירה במוזיאונים וגולת הכותרת הייתה ביקור במחנה הריכוז הנאצי שטוטהוף, הממוקם 37 קילומטר ממזרח לגדנסק. לאחר מכן, הם יבקרו בגרמניה, שם יהנו מנופים, יטיילו על גשרים ויתרשמו מהצגה בתיאטרון שייקספיר. הנסיך הודה לכל מי שהצטרף אליו ולקייט וסיכם את המסע כ"מיוחד מאוד".

קייט ושרלוט בפולין

הנסיך ג'ורג' ואביו

ג'ורג' הקטן