הנסיך הארי התאים ל"תוכנית-העל" של מייגן

מקורות שהכירו את מייגן מרקל בעברה חושפים כיצד היא הייתה נואשת למצוא בן זוג עשיר ומפורסם בממלכת התה ולהשתלב בתעשיית הבידור הבריטית. את הסוף כולכם מכירים

"האם את מכירה גברים מפורסמים? אני פנויה ואני מאוד אוהבת גברים בריטים", זו השאלה שזרקה מייגן מרקל לליזי קאנדי, כוכבת טלוויזיה בריטית, לפני מספר שנים כשהגיעה לאנגליה במטרה לשדרג את חייה ועוד לא הסתובבה במעגלים של סרינה ויליאמס ואמל קלוני. באותה תקופה, מרקל הייתה שחקנית בינונית ליגה ג' שנאבקה לפרסום והכרה ולא באמת הצליחה לבנות לעצמה שם בהוליווד. תפקידה כרייצ'ל ב"Suits" עמד להסתיים והיא הבינה שהיא צריכה להתחיל מחדש, העדיפה לסמן את אנגליה כיעד. באותם ימים מבולבלים מרקל שקלה איך היא משתלבת בתעשיית הבידור שם.
כעת חברים לשעבר, שהכירו את מרקל בעבר, מספרים כיצד המפגש שלה עם הנסיך הארי היה רחוק מ"מקריות" וכי לאור העובדה שמרקל הייתה נחושה למצוא בן זוג עשיר ומפורסם, היה זה עניין של זמן עד שתתגלגל למפגש עם אחד כזה. ב-2013 מרקל כבר הסתובבה במעגלים חברתיים שקירבו אותה לנסיך וקאנדי סיפרה שמרקל אמרה לה ש"היא משתוקקת להיות על המסך בתוכנית ריאליטי בריטית ולמצוא בן זוג בריטי".

מייגן והארי צילום: Jack Hill – Pool/Getty Images

באותם ימים, הנישואים של מרקל וטרבור אנגלסון הגיעו לקיצם והכל היה פתוח עבור הדוכסית לעתיד. מרקל שאלה את קאנדי "האם את מכירה גברים מפורסמים?" ומכאן היה ברור שהיא שמה עין על גברים שיכולים להעניק לה חיים טובים יותר. כמו כן, קאנדי סיפרה שמרקל הודתה ש"הוליווד אכזרית ושהיא לא הצליחה שם כפי שקיוותה ושהסדרה בכיכובה עמדה להסתיים". מרקל הנואשת לפרסום הרגישה שהיא במבוי סתום. מבחינתה, בלונדון היא הייתה מרגישה כמו בבית. מרקל התלהבה מתוכנית בשם Made in Chelsea ואף התחברה לכמה דמויות מקומיות מצ'לסי במטרה להשתלב בתוכנית. מרקל עבדה לדבריה קשה מאודעל מנת להתחבר לכמה אנשים ומשם הדרך להארי הייתה קצרה מאוד.

מייגן והכובע צילום: Photo by Dominic Lipinski - Pool/Getty Images

ב-2016 מרקל טסה לאנגליה ושם פגשה את הנסיך הארי, שלא היה לו מושג כיצד הוא היה אמצעי למטרה: פרסום והכרה גלובאלית. מרקל, שלא ספרו אותה באמת בהוליווד, למרות שהרוויחה סכומים נאים בסדרת הכבלים, הייתה צמאה להיות סוג של אנג'לינה ג'ולי ולהיחשב ככוכבת איי ליסט. כשסיפרה בראיון האירוסין לצד הארי שלא היה לה מושג מי הוא ושרק שאלה "האם הוא נחמד?", היא בעצם חירטטה מול כל העולם וקיוותה להיראות נקייה מאינטרסים, צנועה וביישנית אבל כל מה שעניין אותה זה למצוא מישהו שיקפיץ אותה בסולם החברתי.
כל הפעולות של מרקל מאז שהתחברה להארי רק מוכיחות שלא מעניין אותה בית המלוכה באמת, היא רוצה להנות מהסלבריטאות שנישואיה להארי העניקו לה. בעבר ג'ורג' קלוני ואופרה וינפרי לא היו סופרים אותה. היא לא הייתה מגיעה לאירועים נחשבים, לא היו פותחים דלתות בפניה ובטח שלא היו כותבים עליה בכל מקום. הנסיך הארי היה כרטיס הכניסה שלה לעולמות הגלאם.

מייגן מרקל והנסיך הארי עם התינוק החדש (Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images)

ביום שיצא הניוז שמרקל והארי ביחד, קאנדי זוכרת כיצד סימסה למרקל ובהתלהבות והאחרונה ענתה משהו לקוני כמו "כן, אני יודעת. ננסה לקבוע בהמשך". כך היא נעלמה מחייה של קאנדי וגם מעוד אנשים שפגשה וניסתה להתקדם בקריירה דרכם. מבחינתה, ברגע שהיה לה את הארי, היא לא הייתה זקוקה לאף אחד יותר. רק חבל שהנסיך הלא כל כך מבריק בלשון המעטה לא מבין שהוא רק מתוכנית-העל של מרקל לפרסום והשפעה.