הנכדה של אלביס בטקס "גלובוס הזהב"

ריילי קיאו, הנכדה של "המלך" ובתה של ליסה מארי פרסלי, הפגיזה שמלה מיוחדת בטקס היוקרתי וגרמה לנו על הדרך להתגעגע לסבא שלה. כך נראית אחת השחקניות הכי לוהטות בהוליווד ובהחלט שווה לעקוב אחריה

כל הסיקורים של טקס "גלובוס הזהב" תיעדו את מיטב הכוכבות בהוליווד אך רוב האתרים לא התמקדו באחת הבחורות הכי מבטיחות בבירת הסרטים. לא מזמן כתבנו פה על הנכדה של אגדת הרוק, אלביס פרסלי, ריילי קיאו ולא הפסקתי להתלהב מהשחקנית המבטיחה, עליה כתבתי לא מזמן כאן. הנכדה הכי מפורסמת בעולם מפלסת את דרכה, לאט ובזהירות, לתוך התודעה שלנו  ואם להאמין למבקרים, היא בהחלט מפגינה כשרון לא מבוטל.

מה שניכר לעין זה עד כמה בתה של ליסה מארי דומה לסבא שלה, המלך. בנוסף לכך שהיא הקופי של מלך הרוק הנצחי, היא משדרת שיק אנין שמתאים מאוד למותג אותה לבשה בערב הנוצץ – שאנל.  ראו עד כמה השמלה שלה מיוחדת, מקורית ומעניינת ביחס לכל שאר הכוכבות שהיו שם. עד עכשיו אני מנסה להתאושש מהשמלה הנוראית שלבשה ניקול קידמן, שבעבר הפגינה טעם מוצלח דווקא.

ריילי הנכדה

רובן נראו מתאמצות מדי או הלכו על שמלה שלא החמיאה לגופן. לא נפלתי מאף אחת ואפילו גל גדות לא היממה אותי במיוחד, למרות השבחים שקיבלה בכמה אתרים בעולם. איכשהו, הכוכבות לא זהרו כמו בעבר ונפעמתי בעיקר מריילי כאן, שנראתה כאילו יצאה ממגזין צרפתי. הייתי מאוד שמחה לקבל את השמלה הזו ומבחינתי, זה המדד: האם הייתי לובשת את זה? כן או לא. אז כן, הלוק הזה נחקק לי יפה במוח ואשמח שהיא תשלח לי את השמלה כדי שאלך איתה לאפטר פארטי משלי.

אז הנה עוד קצת מהנכדה, השמלה והליפסטיק המושלם:

ריילי הנכדה של אלביס

ריילי נכדת אלביס

צילום: גטי