המראה החדש של אמבר הרד

על רקע התביעה השנייה שהגישה אמבר הרד נגד ג'וני דפ, השחקנית הגיעה לפסטיבל סרטים בלבוש גותי מבולבל ובכלל, לא נראתה כמו עצמה באירוע הנוצץ

ימים לא קלים עוברים על אמבר הרד, שבימים אלה נמצאת במאבק משפטי נגד בעלה לשעבר, הכוכב ג'וני דפ. הרד הגישה נגדו תביעה חדשה וטוענת בכתב האישום שדפ, תחת השפעת סמים, תקף אותה פיזית כשהם היו ביחד באוסטרליה ב-2015. אין זה מפריע להרד לשדר ביזנס כרגיל ולפזר חיוכים בהקרנת הסרט "גולי" במסגרת פסטיבל הסרטים טריבקה 2019. לא ברור מה הרד חשבה לעצמה, כשערבבה כל מיני פריטי לבוש שחורים ומשונים כאילו הייתה מדונה באייטיז וגם התסרוקת לא היה מחמיא, בלשון המעטה. גולשים רבים סבורים שהרד פשוט לא דומה לעצמה.

אמבר הרד צילום  Astrid Stawiarz/Getty Images for Tribeca Film Festival

חדי עין יכולים להבחין שהרד נראית אחרת מהרגיל ומשהו בפרצופה השתנה ולא רק הסטייל שלה שהתדרדר. גולשים רבים תוהים האם מדובר בטיפולי בוטוקס, פילרים או טיפול מיוחד אחר. לא ברור מתי כוכבות הוליוודיות יפנימו שלס איז מור ושבאמת אין מה להרוס את מה שהטבע נתן. פעם אחר פעם אנחנו עדות לשחקניות שנראו דבר אחד כשהחלו את הקריירה ותוך מספר שנים, הפכו לבלתי ניתנות לזיהוי.

אמבר הרד בשחור צילום  Astrid Stawiarz/Getty Images for Tribeca Film Festival)

ברור שכל אישה יכולה לעשות כאוות נפשה, על מנת להרגיש טוב עם עצמה אבל התחושה היא שרובן לא רואות את עצמן כפי שהן ולא מודעות לשינויים הבולטים בפניהם לאחר מספר טיפולים. החשש להזדקן, להיות לא רלוונטית ולראות מישהי חדשה ורעננה יותר קוטפת את התפקידים הטובים מכניס נשים רבות בתחום לסטרס וחוסר ביטחון. רבות מהם משקיעות מאמצים רבים, המלווים בהוצאות כלכליות גבוהות, על מנת לשמר את הנעורים. התוצאה, אם לא שומרים על מינון ופרופורציה, היא בדרך כלל הפוכה.

אמבר הרד בשחור טוטאל צילום  Astrid Stawiarz/Getty Images for Tribeca Film Festival

הרד רק בת 33, לא היו לה שום קמטים ולא הייתה לה שום סיבה לגעת בפני הפורצלן שלה. הייתי ממליצה לרוב המפורסמות להביט על עצמן במראה, לחסוך את הכסף ולראות איך אודרי הפבורן התבגרה יפה עם השנים בלי שום טיפולים שיקפיאו אותה בזמן. אין הרבה נשים כמוה ותמיד מעודד לראות שבהוליווד אפשר להתבגר בחן ובאצילות. ואולי הרד עוברת פשוט תקופה רעה. כך או כך, נקווה שהיא לא תלך בדרכי רנה זלווגר, קורטני קוקס, מלאני גריפית', לארה פלין בויל ועוד ששינו את עצמן יותר מדי וחלקן אף הצטערו על כך.

אמבר הרד צילום  Astrid Stawiarz/Getty Images for Tribeca Film Festival