המסיבה הזאת צריכה להיגמר

טרנד הקיץ המאוס הוא מסיבות רווקות שטאנציות, המועתקות אחת מהשנייה ללא מקוריות. שלומית מלכה, מאיה ורטהיימר, דנה זרמון וחן אמסלם נראו כאילו יצאו מאותו הפנינג

אם עקבתם בשנה האחרונה אחרי האיט גירלז שלומית מלכה, דנה זרמון, מאיה ורטהיימר וחן אמסלם, לא יכולתם להתעלם מהתמונות שעלו מתוך מסיבות הרווקות שתוכננו עד הפרט האחרון במאמץ יתר. מילא להתחתן ולהזמין לתוך החיים את הרבנות השמרנית בתור הצלע השלישית אבל נדמה שכל סלבריטאית מפורסמת שנישאה לבחיר ליבה עשתה "גזור-הדבק" ממסיבת הרווקות המפונפנת של החברה לפניה ועל זה – אין מחילה.

בקיץ הנוכחי לא היה מנוס ממסיבות רווקות מקושטות עד עייפה, כאילו היינו בפרק שלא נגמר של "סקס והעיר הגדולה" (רק בלי הסקס ובלי העיר). במבט ראשון קשה לא לפלוט "אויש, נו" אל מול הפרסומת המעוצבת הזו של "תראו איזה כיף לי!". מה שאמור להיראות כמו פאן מאולתר וספונטני הפך לטקס מחושב מראש, עם אפס מקוריות.

דנה זרמון

בכל התמונות, שהעלו הזרמוניות והמלכות לאינסטוש, תיתקלו באותו מחזה:  בריכת שחייה פרטית, חצר דשא ספק אמיתי-ספק מהונדס ושורת חברות טובות בגופיות עם הדפס מוכן מראש. שלא לדבר על הקטע של "שום דבר לא יפריד ביני לאבוב בצורת פלמינגו שלי". מה נסגר עם זה באמת? ברווז רגיל זה אאוט?

שלומית מלכה אינסטוש

טקס השמאלץ נועד להיגרר ימים שלמים עד שהפן ייהרס או מישהי תצטרך לחזור לצילומים. את מלכת המסיבה, הכלה העתידית, לא תפספסו. היא תשוטט עם זר פרחים על הראש (או סרט על הישבן) בביקיני לבן וזעיר, המלווה בריקוד סתמי ושובב שיתועד בפייסבוק לייב, כדי שחלילה לא תפספסו אותה ותעשו מ-ל-א לייקים. היא תצטלם עם כל הבסט פרנדז כדי שנבין שהיא מפרגנת לכולן ולא רק לעצמה.

שלומית מלכבה

אם פעם להתחתן בחוות רונית ולעמוד מתחת לחופה בשמלת פאייטים של דני מזרחי היה פסגת הקלישאות, היום סלבריטאיות ארצנו מעדיפות לתעד את העוגיות הכי מאמיות-מתוקות-יאמיות, מתוך מסיבת הרווקות, עליהן חרוטות שמות המוזמנות, כי אין כמו גירל פאוור מנצנץ בגוון בזוקה.

מאיה ורטהיימר

לא מופרך לדמיין איך כל אחת הורישה את אותה סוויטה עם המפתחות לחברתה וכך הלאה. כולן נראות כאילו יצאו מאותו אירוע רק בהפרשי זמן. פס ייצור של שמאלץ צפוי. לא ברור מתי זה קרה אבל מסיבות רווקות הפכו להפנינג האמיתי והחתונה עצמה סתם תירוץ כדי להיראות כמו חצי היפית מהסבנטיז ולזרוק איזו שמלה לבנה וחצי שקופה על הדרך. יעני, "אני לא עושה עניין מהאירוע" (אולי כי שפכו את כך הכסף במסיבת הרווקות).

חן אמסלם בבגד ים

בקיצור, הגיע זמן להפסיק את הטרנד המאוס של "אני מה-זה מגניבה וחברותיי הכי קוליות בעולם" ולמצוא דרך נחמדה ומפתיעה לבלות. אולי סתם להזמין את החברות לדרינק קטן על הבר.

והנה עוד סיבוב על האבוב:

הבריכה במסיבת רווקות של אמסלם