הלוק החדש של קארה דלווין

האיט גירל הנצחית צבעה לבלונד פלטינה והפגיזה לוק אדום מטריף לקידום סרטה החדש. אמנם קארה תמיד נראית יפה, כי בכל זאת, דוגמנית צמרת והכל אבל אני מחכה שהיא תחזור לשורשים שלה

האיט גירל הכי קולית באינסטגרם כבר זמן רב היא קארה דלווין. הקעקועים, האטיטיוד, המבט החודר, הגבות העבות והלשון השובב שהיא שולפת החוצה בכל הזדמנות הפכו אותה לחביבת העולם. דלווין, דוגמנית על שהפכה לשחקנית, לא מפחדת לדבר על עצמה, להיחשף, להיות אותנטית ולא להסתתר מאחורי קלישאות. היא בהחלט טיפוס מיוחד ואפשר לאהוב או לשנוא אך קשה להישאר אדישים מולה. היא אנטי פלקטית, דעתנית ויודעת להפעיל רגש אצל עוקביה הנאמנים.

בחודשים האחרונים נדמה שדלווין קצת הורידה הילוך ואולי אפילו טיפה נמאסה על עולם האופנה אבל בדיוק ברגע שתהיתי מה קורה עם הבחורה גיליתי שהבלונד הרגיל עבר מהפך לפטינה. אמנם כבר כמה זמן היא משוטטת ככה אבל לוק אחד תפס אותי במיוחד והוא כאן לפנינו. השיער מעוצב בעדינות נשית של פעם והיא התאימה לשיק האדג'י חצאית וחולצה בצבע אדום. פחות אהבתי את הצללית התואמת שגורמת לה להיראות קצת חייזרית וחולה אבל אמסור לה כשנתראה בגלגול הבא.

קארה דלווין באדום

אולי יעניין אותך:

ג'יין פונדה מדגמנת בגיל 79

התפרצות הפסוריאזיס של קארה דלווין

את הלוק השיקי הזה היא הציגה בלאס וגאס, במסגרת קידום הסרט "Valerian and the City of a Thousand Planets", שיוצא ביולי. מה שמדהים בכל הנוגע אליה היא העובדה שדלווין רק בת 24. היא הספיקה כל כך הרבה מאז שהקריירה שלה המריאה שלדעתי היא גם יכולה לצאת לפנסיה. אמנם לא השתכנעתי שהיא שחקנית טובה במיוחד והקוליות שלה בתמונות לא עוברת בתפקידים. היא יותר מדי "קארה" בסרטים ואני יותר בעד שחקניות עם מנעד רגשי מרשים כגון אמה סטון.

קארה באדום

אבל מה שבטוח, היא יודעת להצטלם ולהיראות מיליון דולר.אני פחות מתלהבת מהפלטינה על ראשה כי השורשים לא משהו. היה לה שיער מהמם וכעת היא נראית "גיקית" מדי. מחכה שהיא תחזור לשורשים, מה שנקרא.

קארה דלווין בפלטינה

קארה בלונד