היורשת של קורט קוביין וקורטני לאב

בתם של סולן "נירוונה" המנוח והזמרת קורטני לאב, פרנסיס בין קוביין, הופכת לאחד השמות המבטיחים בעולם היופי והבידור ולא סתם מארק ג'ייקובס ליהק אותה כפרזנטורית. היא בהחלט ירשה את הטוב, הקולי והבועט משני העולמות

בניגוד לאמנים אהובים שמתים מתישהו, הז'אנר הפופולרי "בנות-של" מסרב לגווע. כבר אי אפשר לספור את כל היורשים והיורשות המפורסמים בעיקר בזכות הוריהם, אשר הצליחו לפלס מקום נכבד בעולם האופנה והבידור. חלקם שם לא בצדק ולצערי, לאף אחד כבר לא אכפת מכשרון כמו ממספר עוקבים. מה שמעניין את המלהקים זה הייחוס ופחות האמירה.

אחת הבחורות המסקרנות, מתוך כל "הבנות של", היא פרנסיס בין, בתו של סולן "נירוונה", קורט קוביין והזמרת קורטני לאב. בתחילת השנה קוביין,24, לוהקה לקמפיין של "מארק ג'ייקובס" והפכה למוזה של המעצב. "פגשתי את פרנסיס לראשונה, כאשר היא הייתה בת שנתיים, בארוחת ערב עם אימה קורטני ואנה סוי בבר ניו יורקי ב-1994. תמיד רציתי לעבוד עם פרנסיס – היופי שלה, הייחודיות שלה ועוצמה היא משהו שאני כבר מזמן מעריץ ומעריך. מעט דברים מעוררים בי השראה יותר מכנות, יושרה וסקרנות, הגורמים לאדם לחקור מעבר לגבולות הקיים".

קורטני לאב וקורט קוביין

הלוק של קוביין מרתק אותי, האמת. היא אפלה, עמוקה, אחרת. היא בהחלט ירשה את הגנים הטובים, משני הצדדים ומשהו באישיותה, המשתקפת דרך התמונות, מציג אותה כבחורה שלא רודפת אחר הפרסום או התהילה. יש בה קשיחות לצד גלאם הוליוודי והיה ברור לי שזה עניין של זמן עד שילהקו אותה לקמפיין יוקרתי. המימד הטרגי, העומד ברקע שלה, רק גורם לה להיראות מעניינת יותר וזה לא משהו שאני יכולה להגיד על רוב הילדים של הכוכבים הגדולים.

בטוויטר, קוביין מציגה את עצמה כאמנית, תולעת ספרים ובגדול, היא נמנעה מלהידחף לאור הזרקורים, למרות שהיא גדלה בצל התהילה של הוריה. אני צופה שעוד נשמע עליה ובינתיים היא מפזרת לא מעט טין ספיריט מרדני. חב שאביה לא כאן כדי לראות איזו בת מדהימה הוא הביא לעולם.

פרנסס בין קוביין

פרנסס בין קוביין מדגמנת

קורט קוביין

פרנסיס בין קוביין וקורטני

פרנסס בין קוביין

פרנסס בין מצטלמת

פרנסס בין קוביין