הזמרת שינייד או'קונור התאסלמה

הזמרת האירית האהובה שעברה שנים קשות בהן עברה התמוטטויות עצבים ודיכאונות קשים, חזרה לחיינו עם הבשורה המפתיעה שהיא התאסלמה וכעת היא מכונה שוהאדה

כחשבנו שלא נוכל להיות מופתעים יותר משינייד או'קונור, הזמרת האירית הפתיעה את מעריציה עם הבשורה שמעכשיו קוראים לה שוהאדה דאוויט: "גאה להפוך למוסלמית, כל כתבי הקודש מובילים לאיסלאם, דבר שהופך את שאר הכתובים למיותרים", כתבה בחשבון הטוויטר שלה. השנים האחרונות לא היו פשוטות לאוקונור, 51, שחוותה דיכאונות וניסיונות התאבדות. אוקונור עברה טיפולים נפשיים אינטנסיביים בארצות הברית לאחרהתמוטטת נפשית ונראה כי בימים אלה היא מצאה את האור בדת החדשה שאימצה.

או'קונור חשפה כי היא המירה את דתה מנצרות לאיסלאם ושכבר בשנה שעברה העא שינתה את שמה למגדה דאוויט. לא ברור מה הטריגר שהוביל אותה לעזוב את הכנסייה הקתולית (זאת על אף שבסוף שנות ה-90 הוסמכה לכמורה). "אני מודיעה בכך שאני גאה להפוך למוסלמית", כתבה ברשת "זהו סיכום טבעי לכל מסע תאולוגי תבוני. כל כתבי הקודש מובילים לאיסלאם, דבר שהופך את יתר הכתובים למיותרים. אקבל שם אחר כעת, והוא שוהאדה".

שינייד אוקונור צילום טוויטר

מעריציה של הזמרת שנעלמה מהרדאר לאחר הלהיט המופתי "Nothing compares to you", הופתעו מאוד מהבשורה. אוקונור אף העלתה לטוויטר סרטון וידאו, בו היא נראית שרה קריאת תפילה מוסלמית. "זהו הניסיון הראשון שלי לשיר את העאזן", כתבה או'קונר. לא ברור אם מדובר בקריירה חדשה וימים יגידו.  "הגיתי לא נכון חלק מהמילים, מכיוון שרגשות הציפו אותי… אבל יהיו עוד מאות (שאבצע) מעל במות בהמשך". בציוץ אחר כתבה: "מתנצלת על כל הטעויות… ניסיון ראשון. כשאתאמן על (התפילה) 30 פעמים אגרום לכדור הארץ להפסיק להסתובב".

 הנה הזמרת בביצןע יוצא דופן:

[youtube VJ0RdoiSZgk nolink]