הזוג הכי אופנתי בעולם התארס

הבת של עורכת "ווג" ארצות הברית התארסה לבן של עורכת "ווג" איטליה המנוחה והמשמעות היא שאנחנו נזכה לראות את החתונה הכי שיקית ומסוגננת שניתן לפנטז עליה. הכירו את הזוג האופנתי בעולם: בי שפר ופרנצ'סקו קרוזיני

בעשור הנוכחי כנראה נזכה לראות את החתונה הכי מסוגננת בעולם כולו. בכל זאת, לא בכל יום מתארסת הבת של עורכת "ווג" ארצות הברית, בי שפר, לבן של עורכת "ווג" איטליה המנוחה, פרנצ'סקו קרוזיני. הזוג היפה הכיר כבר לפני שנים אך הרומן פרח בשנה האחרונה. אם חיפשתם אגדת כרומו מהפנטת אז קיבלתם אותה במלוא הדרה.

עורכת "ווג", אנה וינטור, ופרנקה סוזאני, עורכת "ווג איטליה", שמתה מסרטן  ב-2016, התחילו את כהונתן כעורכות הבכירות ביותר במגזינים בדיוק ב-1988 במקביל. בעוד שוינטור נחשבת לאשה החזקה בעולם האופנה, סוזאני נחשבה לנועזת והשיקית יותר מבין השתיים. בתקופתה, סוזאני יזמה הפקות מהפננטת, מקוריות ובלתי נשכחות, תחת שרביטו של צלם העל סטיבן מייזל – היחיד שמצלם את השערים של "ווג" איטליה.

אני לא אשכח את הפקת הלוויה המופלאה, שצולמה בשחור לבן, בה כיכבו דוגמניות העל לינדה אוונג'ליסטה, קארן אלסון ועוד שמות גדולים, לזכרו של איב סן לורן או את ההפקה המטריפה שנראתה כאילו נלקחה מבית משוגעים. סוזאני גם ידעה לשבור מוסכמות יופי, כאשר בחרה להראות דוגמניות מלאות במגזין תחת שרביטה והן אף כיכבו על השער עצמו.

סוזאני הספיקה להתארח בשבוע האופנה של גינדי ב-2014 והיא הייתה, למעשה, הכוכבת הנוצצת שהביא מוטי רייף לאירוע הנוצץ. עצוב לדעת שהיא לא תזכה לראות את בנה מתחתן עם הבת של הקולגה העוצמתית שלה אבל למעשה, במותה היא איחדה בין שני הצעירים. לפי הפרסומים, השניים התאהבו, כאשר הוא צילם סרט  תעודה על אמו המנוחה, לאחר מאבק ממושך בסרטן ושפר תרמה כמה מילים.

בי ופרנצ'סקו

מדובר באיחוד לבבות מרגש, בין יורשיהם של שתי הנשים המשפיעות ביותר בעולם האופנה, שהצליחו לשמור על יחסים טובים לאורך השנים ועוררו השראה אחת בקרב השנייה. בניגוד למצופה, השניים בחרו לא לפתח קריירות בתחום הפאשן  ושפר, 29, שנראית קצת כמו קייט מידלטון, רק עם תווי פנים חזקים יותר, הפכה למפיקה בתוכנית טלוויזיה "דה לייט שואו" בעוד שקרוזיני, 34, שמזכיר את ריאן גוסלינג עם שיק איטלקי, הפך לבמאי וצילם קליפים לכוכבות כמו ביונסה. בעברו הוא היה בן זוגה של הזמרת לנה דל ריי ורבים קצת נדהמו מהמהירות בה התאושש מהפרידה והתארס לשפר.

השנים הצליחו לשמור על סודיות עד שתמונת הטבעת של שפר דלפה באינסטגרם. הידיעה על האירוסים של שניהם עשתה כותרות בכל העולם ומטעם "ווג" אישרו את הפרטים.

עורכות ווג

בכל התמונות של שפר, היא נראית נחושה, צנועה ואלגנטית מאוד בעוד שארוסה נראה כמו פלייבוי כריזמטי שנמשך לחיים הטובים ונותר לקוות שהחיבור יעמוד במבחן הזמן. מה שבטוח, תמיד יהיו להם נושאי שיחה משותפים. כנראה שהחתונה שלהם תהיה מפוארת ברמות שלא ניתן לתאר. רשימת האורחים שלהם תכלול את כל השמות הגדולים  בתעשיית האופנה בעשורים האחרונים. צלמים, דוגמניות, מעצבים, עורכים ושאר דמויות מפתח יגיעו לחגוג בחתונה שתתקיים ככל הנראה באיטליה או בארצות הברית. אני צופה שהפקת ענק עם שניהם תופיע ב"ווג" כפרומו.

כעת כולם שואלים: מי יעצב לה את השמלה. אני בעד אלבר אלבז, קצת שיק ישראלי לא יזיק.

בי שפר ואנה וינטור

בי ואנה ביחד

בי ואנה

 עורכת ווג ובנה

עורכת ווג ובנה היפה