הופעתה האחרונה של מישל אובמה בתוכנית הלילה

אמריקה נפרדת מהגברת הראשונה הכי מרשימה שלה בעשורים האחרונים אבל לא לפני שהתארחה אצל ג'ימי קימל. כהרגלה, היא הייתה כובשת, כריזמטית ולבושה נפלא. אבל זהו, היא הולכת מעכשיו תתרגלו למלניה

אמריקה והעולם החופשי נפרדים מאחת הנשים הכריזמטיות, אהובות וחכמות ביותר שידעה הבית הלבן, מישל אובמה. הגברת הראשונה התארחה אצל ג'ימי פאלון, בפעם האחרונה תחת הטייטל הנכבד שלה. נותר לקוות שהיא עוד תוזמן לתוכניות הלילה והבוקר כי תמיד היה תענוג לשמוע אותה.  בקושי התאוששנו מלשמוע את בעלה מפרגן לה בכל הלב והנה, אנחנו רואים בדיוק למה התכוון כשציין את כמה ממעלותיה הטובות: "אצילות, סטייל וחוש הומור".

לתוכנית התלבשה אובמה בשמלה שחורה ומחמיאה והיא נראתה קולית וענוגה כהרגלה. בשידור עצמה העבירה דאחקות עם המנחה וגרמה לכולם להבין עד כמה היא תחסר לנו. מעתה נצטרך להתרגל למלניה טראמפ, שבחיים לא תשדר את הפשטות והצניעות של אובמה. היא אולי יפה, חטובה ובעלת שיק אבל אין לה באמת את האותנטיות ששידרה מישל וברק. מבחינתנו, זהו סוף עידן ומותר להזיל דמעה.

הרבה ביקורת הוטחה על הנשיא היוצא אבל הוא היה איש חזון, טיפוס מעורר השראה ונדיר באיכויות שלו. נותר לקוות שיום יבוא והיא תרוץ לנשיאות. היא תהיה האישה הנכונה בזמן הנכון. עד כה הוכיחה לנו שהיא קורצה מהחומרים הנכונים ואני בטוחה שהיא תעשה עבודה מעולה. אובמה תספיק ללמוד מהכישלונות של בעלה ושל טראמפ אחריו ותצעיד אותנו לעולם יפה יותר. אני יודעת, זה נשמע נאיבי אבל לבחורה מותר לחלום.

מישל אובמה בשחור

 

מישל אובמה אצל ג'ימי

מישל בשחור

  הנה אובמה אצל פאלון:

[youtube z48ny3Ox0Jo nolink]

צילומי מסך מיוטיוב