ההופעה הקולית של קייט הולמס

השחקנית וגרושתו של טום קרוז מראה שנוחות קודמת לכל כשבחרה לצעוד על השטיח האדום בתוך סניקרס שעולות 80 דולר אחרי שמאסה בנעלי העקבים שלה. ריספקט!

לא קל להיות כוכבת שצועדת על שטיח אדום, מתברר. אמנם מול המצלמות הן נראות תמיד נינוחות ורגועות אבל בפועל, גם הן סוחבות כאבים, שלפוחיות וסתם היעדר חשק לעמוד על עקבים ערב שלם. מי שהוכיחה שנוחות קודמת לכל היא קייטי הולמס, שהצליחה לשלב בשיא השיק בין שמלת ערב ארוכה לנעלי סניקרס של אדידס בשווי 80 דולר.

בהתחלה השחקנית צעדה  על השטיח האדום בפרמיירה לסרט "The Kennedys: After Camelot", בבוורלי הילס, בנעלי עקב עדינות בגוון ניוד, שהתאימו כמו כפפה מתחרה לשמלה העדינה של המעצבת אלברטה פרטי. הלוק היה נשי, רומנטי וסולידי. אבל כנראה שעם כל הכבוד למראה הזה, החליטה הולמס, 38, שלכבוד האפטר פארטי היא מעדיפה לחגוג באופן נוח יותר ושלפה את נשק יום הדין: זוג נעלי אדידס בשווי 80 דולר.

המותג לא יכול היה לבקש פרסומת אותנטית טובה מזו, ממי שאפילו לא הפרזנטורית שלו. בסופו של יום, סטייל אמיתי זה לשבור את החוקים, לערבב גבוה ונמוך ולפתח שפה אופנתית משלך. לא ברור במה עוסקת הולמס אבל מה שבטוח, היא תוכל לייצג את אדידס בכבוד.

קייטי הולמס בשמלהPhoto by Frazer Harrison/Getty Images

אולי יעניין אותך לקרוא:

סורי קרוז היא ההעתק של אמא קייטי

האם זו הסיבה שטום קרוז לא רואה את בתו?

התמונה שהעלתה הולמס לרשת שהפכה ויראלית:

KATIE27317